Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés plázacicának lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés plázacicának lenni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a tipikus plázacicák csak akkor érzik jól magukat, ha kis cici-ill fenékkitevős cuccokban shoppingolnak folyton. Szerintem vhol feltűnési viszketegségjük is van, de nem mindegyik plázacica-típus butus!Tapasztalat
2011. máj. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nem is fogom megtudni. Ez gáz


35 F :-)

2011. máj. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó lehet,mert a plázacicák nem izzadnak,nem finganak,nem kakilnak,nem hánynak,nem büfögnek!!!
2011. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nézudme sp és meg látod :D
2011. máj. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom és nem is fogom megtudni szerencsére. De biztos jó lehet mert sokan vannak :D xD
2011. máj. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

23:51-esnek:


Dehogynem!


Csak naluk ez ugy tortenik, hogy raallnak egy csatornafedelre, vagy beallnak egy telefonfulkebe, amivel lemennek a fold ala. Ott vegigmennek libasorban egy baromi hosszu folyoson, majd kulon kis kabinokba mennek be, amik teljesen zartak es tokeletesen hangszigeteltek. Ott gyorsan pukiznak, kakilnak, bufognek, majd ha vegeztek, irany vissza a felszinre!


Igazabol ez csak legenda! Ferfi nem jart meg ezekben a fold alatti rendszerekben...

2011. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos vannak nehéz pillanatai is egy pláza cicának, pl. amikor a hosszú műkörmével nem tudja kinyitni a szájfényt, vagy a light colát. Egyébként ők már csak a műkörmük miatt sem kakilnak, hogyan törölnék ki?
2011. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hajjaj múltkor ült mellettem HÉV-en egy plázacica... Hihetetlenül igénytelenül büdös volt,konkrétan ápolatlan testszaga volt, de szépen meg volt a sminkje meg a haja meg a körmei, csak az alapvető higéniáról feledkezett meg a nagy készülődésben!!! És még minket, rockereket mondják büdösnek:D
2011. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor az még biztos nem volt profi plázacica :D
2011. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!