Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mire kellene számítanom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mire kellene számítanom? Szórakozik? Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Van egy srác.Már régóta bejön nekem, de mikor megismertük egymást volt barátnője.Másfél hete mesélte nekem hogy már nem szereti a barátnőjét és nem akarja átverni meg kihasználni ezért szakít vele.Azóta mióta szakítottak beszélgettünk többször is.Legutoljára msn-en.Nagyon kedves volt mint mindig.Bókolt, aztán beszélgetés közben valamit mondtam neki ami nagyon bejött neki.Az volt rá a válasza hogy "te leszel a barátnőm".Nem reagáltam rá mert zavarba is hozott kicsit és nem is akartam erről msn-en beszélni vele.Tereltem a szót...majd megkérdezte találkoznék e vele szombaton és akkor megbeszéljük ezt a barátnőset.Igent mondtam de késő volt így megbeszéltük hogy másnap beszélünk erről pontosan.Ez volt kedden.Még ma sem keresett.Mivel ő ajánlotta fel a találkozót és hogy beszéljük meg másnap így vártam hogy keressen.

Most akkor én keressem vagy még várjak?

Előre is köszönöm.:)

17/L


2010. okt. 7. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ja várj! De ha nagyon bejön, akkor holnap este rákérdezhetsz, h akkor mi van a szombattal? Ha erre kérdést ír vissza felejtős a történet...

19/F

2010. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj, egy normális pasira.
2010. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet gyerekes lesz ez a kérdésem, de ha ma feljön msnre és nem ír rám akkor hanyagoljam még most az elején, vagy esetleg rá írjak én?
2010. okt. 7. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked jó érzés lenne, hogy futnod kell utána és nem is érdeklődik utánad?
2010. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem...igazatok van.Majd lesz más.

Köszönöm.

2010. okt. 7. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!