Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nem az osztálytársam. Nagyon félénk, és elfoglalt is mert sokat tanul meg sportol. Egyszer találkoztunk a városban és váltottunk pár szót de éppen sietett valahová.Amikor fennt van msn-en mindig rögtön rámír. Tényleg elég félős, szóval nem tudom h mondjam el neki h tetszik v legalábbis h utaljak rá h leessen :) Mert ha megmonodm neki kerekperec lehet h elijesztem...

légyszi segítsetek.


2010. okt. 7. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszéljetek meg egy programot, ajánld fel Te, és ott majd kialakul valami!
2010. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet h szívrohamot kap, annyira megijeszted majd
2010. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a helyedbe msn-en kérnék egy időpontot egy helyen mondjuk például egy kávézóban vagy valamilyen kevésbé romantikus helyen egyenlőre!És ott mindent szép sorjában megbeszélnék vele!
2010. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2. :D lehet XD...

Egyébként köszi a válaszokat akkor majd megbeszélek vele msn-en egy találkozót.

2010. okt. 8. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!