Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Hogy reagáltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Hogy reagáltok rá, ha egy fiú, férfi beszélgetést kezdeményez veletek miközben egy parkban ücsörögtök, olvastok?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 1. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon rosszul. Mondjuk pontosan ebből az okból kifolyólag eszembe sem jutna parkban olvasni. Minek, ha egyszer otthon is lehet, ráadásul ott nem zaklatnak random vadidegenek?

Nem mellesleg szerintem (igaz, én introvertált vagyok) olvasó, könyvbe (vagy akár telefonba) belemerült embert zargatni ritka nagy bunkóság.

2023. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Én volt már, hogy amint jött a szép idő, kimentem a parkba tanulni. Pont azért, hátha lehet valakivel ismerkedni :)

Én szeretek idegenekkel beszélgetni, szívesen ismerkedek bárhol. Azért nem zavar, mert tudok nemet mondani, ha nem szimpatikus, le tudom zárni a dolgot.

2023. ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Örülnék neki. Teljesen kulturált dolog, odajön, megkérdi, mit olvasok, van beszédtéma. Aztán ha szimpatikusak vagyunk, beszélgetünk másról is, ha nem, akkor az órámra nézek és azt mondom, hogy elnézést, indulnom kell, viszlát.
2023. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Csak úgy odacsapódni és elkezdeni pofázni elég fura dolog. Már ebből tudnám, hogy nem illünk össze, mert számomra ez nem normális.


Ez olyan, mint amikor valaki eltátja a száját és köhög/tüsszög bele a világba; leáll beszélgetni az út közepén; kihangosítva telefonál - ez a tipikus vagytok "ti", akik nem tudom, milyen barlangban nevelkedtek, meg vagyunk "mi", akik kiakadunk rajtatok.

2023. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

4


Pofázni? Miért gondolod, hogy valaki pofázik, aki odamegy egy másik emberhez és szóba elegyedik vele? Azért ennyire ne legyünk már elidegenedve egymástól...

2023. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Én örülnék neki. Volt amikor direkt ezért mentem a Margitszigetre pl de sajnos nem történt semmi:)
2023. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ ki az es mit akar.
2023. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

"Pofázni? Miért gondolod, hogy valaki pofázik, aki odamegy egy másik emberhez és szóba elegyedik vele?"


Aki kéretlenül beszél, az bizony pofázik.

2023. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha egy számomra szimpatikus ember jön oda illedelmesen! annak nagyon is örülök.

Ha az a tipikus agresszív, nagyképű legalja férfinak sem nevezhető hulladék zavar meg, az nem a legkedvesebb elutasítást fogja kapni.

22N

2023. ápr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak egy parkban ücsörgök és úgy jön oda valaki, akkor az abszolút nem zavar, amennyiben normális stílusban teszi. Olvasás közben nem szeretem, ha zavarnak és azt kifejezetten utálom, mikor valaki odajön és megkérdezi mit olvasok. Nem mondom, hogy teljesen elvágná magát, de negatívról indulna.
2023. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!