Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keressem, vagy ne? (a kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem, vagy ne? (a kérdés erkölcsi részét hagyjuk, köszönöm)

Figyelt kérdés
Van egy pasi, találkoztunk párszor, elvoltunk, működik a kémia. Szóba került, hogy mivel egyikünk sem akar komoly kapcsolatot, legyen szó csak testiségről. Nekem az erkölcsi részét át kellett gondolnom, ezért haladékot kértem, kaptam 2 nap időt. Az első nap estéjén találkoztunk egy buliban, akkor mondtam neki, hogy nekem ez úgy lenne a jobb, ha egy kicsit foglalkozna velem a testiségen kívül is, azt mondta, ezt át kell gondolnia, de majd hív, következő este. Nem hívott. Azutáni este sem, majd végül a második estén, mire lemondtam róla, igen, csak nem tudtam felvenni a telefont. Keressem én? Vagy várjam meg, amíg ő keres megint? Úgy vettem le, eléggé akar. Én is akarom, de nem szívesen kínálom fel magam neki.

2016. jan. 4. 15:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd nyugodtan, hiszen Ő keresett de nem ért el.
2016. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hajajj...Hasonló cipőben járok.Nem tudom mit lehetne tenni,szerintem várj pár hetet,ha addig sem keres és neked még aktuális a dolog akkor írj neki sms-t vagy hívd fel.
2016. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha keresett, de nem ért el, úgy korrekt ha ma felhívod, és nem játszmázol.
2016. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mi? Nem tudtad felvenni, visszahívod, hogy miért keresett. Hol van itt a felkínálkozás? Meg így eleve azt hisi, hogy lekoptattad...
2016. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keresd,nem felkínálás.Mindketten akarjátok,megbeszéltétek,ne hagyd ki.Nem is értem milyen erkölcs kivetnivaló lenne..
2016. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Két dolog van, azon kívül, hogy erkölcsileg nehezen emésztem meg azt, hogy krvát csinálok magamból. Az egyik, hogy múlt héten is játszott egy ilyen eltűnést, akkor azt mondta, ha abban a két napban, amíg nem keresett,csak arra volt kíváncsi, én keresem-e (kerestem) Illetve, nem tudom, mennyit számít, de elég nagy a korkülönbség is köztünk.
2016. jan. 4. 15:31
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem sértő lett volna,ha azt mondja,hogy át kell gondolnia,hogy a testiségen kívül is foglalkozzon velem.Ha ilyen nagy terhet jelentek,akkor még ott elküldtem volna a búsba a buliban.Na de ha még ezek után akarod,akkor keresd,csak ne szeress bele soha.
2016. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Sértő volt ott sok minden, de ennek ellenére is akarom-azt hiszem, egy kicsit bele is szerettem már. Azt, hogy nekem fájni fog a dolog, megmondta. De a nem is fájna, ez a kérdéses helyzet is fáj....
2016. jan. 4. 15:35
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit bele is szerettél???

Akkor ez már nem csak testiség lesz,legalábbis részedről!

Innen már csak pofára eshetsz,ha a csávó csak kefélni akar.

2016. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy ez szerelem, lehet, csak az esik jól, hogy hosszú idő után van érdeklődő. De abba, hogy fájjon, még belemennék.
2016. jan. 4. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!