Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ciki azt mondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ciki azt mondani, hogy gyönyörű vagy?

Figyelt kérdés

Vannak nők akiknek szívem szerint mondanám, hogy milyen gyönyörűek, de úgy veszem észre, hogy a mai világban ez inkább ciki / zavaró.

Vagy például bár mennyire egyszerű és buta dolog de van amikor 1-2 randi után mondanám a lánynak, hogy szerelmes vagyok beléd. Olyan jól esne...


2023. ápr. 12. 09:35
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
53%
Igen, tényleg ciki, nyomulós vagy.
2023. ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
76%
1+ és hazug.Mert a célja eléréséhez használja az adott szót, de nem szívből származik.
2023. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
94%
Mindennek megvan a helye és ideje. Egy randin normálisak a bókok, nincs semmi furcsa abban, ha valaki gyönyörűnek hívja azt, aki tetszik neki, és alakulgat valami. Párkapcsolatban pláne jó hallani. De csak úgy random pasik, akikkel semmi nincs köztünk ne ezzel nyissanak, ezt nem lehet jól lereagálni, zavarba ejtő, kellemetlen tud lenni sokszor. Nem buta dolog 1-2 randi után szerelmet vallani, hanem komolytalan. Ilyenkor megszólal a vészharang, hogy az illető a levegőbe beszél, így akar bevágódni. A szerelemhez idő kell, amíg kialakul, komolyodik, elmélyül. Több talalkozás, sok közös elmény, testi kapcsolat, szóval sok tényezős. Ha valaki csak felszínesen ismer, és 2 randi után szerelmet vall, az irreális, nem tudom viszonozni. Túl sok.
2023. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
83%
Néhány randi után azt állítani, hogy szerelmes vagy, egyszerre nyomulós és felszínes, hiszen alig ismered még a másikat, nem láttál még belőle annyit, hogy ilyen mély érzelmi kötelék kialakulhasson.
2023. ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
32%
Na nekem pont azért nem lesz többet magyar pasim, mert b*sznak bókolni, meg úgy en bloc unalmasak, nincs humoruk. Pont azért lett latin barátom, mert ő minden alkalommal elmondja, hogy milyen gyönyörű vagyok, mennyire okosnak tart stb. Ilyen mértékű “rajongást” egy magyar pasitól sem kaptam soha és engem pont az zavart. Úgyhogy igenis add tudtára a lánynak, hogy tetszik és gyönyörűnek találod, mert ha te nem teszed, majd más megteszi :D Persze szerelmet ne vallj 1-2 randi után, mert az komolytalan. Az ráér 2-3 hónap után.
2023. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
38%
Azt, hogy gxonyoru vagyok, egy random pasitol is jol esik, abban nincs semmi, az kulsore vonatkozik, amit egybol lát, ehhez nem kell idő..de karótnyeltek a mai nők ...
2023. ápr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy vagyok vele, hogy a külsőre megjegyzést tenni, csak közeli kapcsolatban elfogadható, egyébként elég proli. Engem egy kollégától ugyanúgy zavar az ilyesmi, mint egy éppen megismert embertől, még ha randipartner is, lekezelőnek tartom.
2023. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
26%

"abban nincs semmi, az kulsore vonatkozik, amit egybol lát"


Pontosan, és leszarom, mit gondol. Gondolja magában. Nem kell hangosan kimondani minden agyfingot.

2023. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

Proli / buta / komolytalan... Igen, lehet hogy az! De ha egyszer ezt érzem és jól esik kimondani? Nem azért mondom ezt mert céljaim vannak vele, hanem egyszerűen csak jól esik. Nekem pont az a zavaró, hogy a nők ilyen befásultak és komolykodnak. Játszák az elérhetetlent.


Most azért, mert azt mondom neki, hogy úristen szerelmes vagyok beléd, az kb olyan mint hogy "szebbé tetted a napom, gyönyörű jelenség vagy".

2023. ápr. 12. 11:08
 10/49 anonim ***** válasza:
90%

Akkor tedd azt kérdező. Biztos megtalálod rá a megfelelő közönséget.

Neked jó érzés kimondani, nekem jó érzés lenne az első adandó alkalommal otthagyni egy ilyen szituációt. Nem vagyunk egyformák. Az itteni latin pasis válaszoló pl. odáig lenne érted.

2023. ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!