Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Zavarna titeket ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Zavarna titeket ilyen lenne a nőtök viselkedése?

Figyelt kérdés

Szerintem sokan vagyunk úgy, hogy ha nincs más körülöttünk, elengedjük végre magunkat, kicsit bohókásak vagyunk.

Munkahelyen/társaságban még disztingválsz, de pl írásban a pasiddal már kajla a megfogalmazásod.


PL.:

....

belefoglaltatott az ügyintézési díjban.

Az erről szóló dokumentumot csatoltam.

Bízom benne, hogy az említett probléma orvoslása vonatkozásában egyezségre jutunk.

Köszönettel,

XY



Amikor meg a palidnak dobod az üzenetet, akkor mintha valami szőke celeb lennél.


PL:

More, haggyán mán a hülyeséggeddel!

Hahaha sörfürdőztem, neked is kéneeeeee😍🤪🙊🙉🙈🤣


Nagyjából ilyesmi lenne a különbség.

Hozzáteszem, nem mindig, csak néha. Úgy éreznétek, hogy egy tinivel beszélgettek?


2023. ápr. 15. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én munkahelyen:

Tisztelt xy Osztályvezető Asszony!

Ezúton mellékletben csatolva küldjük a módosított szerződéseket pénzügyi ellenjegyzésre, valamint a kért kimutatásokat további szíves felhasználásra.

Kérjük adatszolgáltatásunk elfogadását.

Aláírás etc


(De lassan elkezdek majd bullshitekkel levelezni mert észrevettem hogy sak átfutják a leveleket de nem olvassák el, es olyanokat kérdeznek amiket már megírtam..tehát tökmindegy mit írok..)


Pasimnak

Na hali szóval erről beszéltem-link-, majd akkor megvesszük? A többi ugy is sz.r.

2023. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

A munkahelyi meg a szleng az ugyanazt jelenti. (Csak a gyengébbek kedvéért)

1.voltam

2023. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Ezeket semmi nem zavarja ne aggódj, csak dugható legyen a csaj.
2023. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Attól a 6 különböző emojitól falra másznék. Amúgy nem zavarna, minden élethelyzetben más álarcot viselünk, természetes, hogy pároddal / barátaiddal sokkal lazább / másabb vagy, mint munkában.
2023. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
6 emoji nem szokott lenni 😅
2023. ápr. 15. 10:10
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

"More, haggyán mán a "


Ez nem szőke celeb, hanem iskolából kimaradt kisebbségi

2023. ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Én szeretek hülyülni, de amit másodszorra írtál, az nekem már sok. Butácska, 14 év körüli lány benyomását kelti.
2023. ápr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy a pároddal kialakul egyfajta kommunikáció viszony és mód köztetek és nem úgy beszéltek egymással, mint egy főnök és beosztott. Nincs baj szerintem a hülyéskedéssel sem. Persze vannak határok, de szerintem ez mindenkinél egyedi.
2023. ápr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

"Amúgy nem zavarna, minden élethelyzetben más álarcot viselünk"


Ezek nem álarcok, ez az, hogy tudod, hogy az ügyintéző nem a haverod.

2023. ápr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a stílus zavarna.


De az, hogy nem úgy beszél velem, mint a felettesével vagy egy ügyféllel, nem.


Mi is xd-zünk, lolozunk egymásnak

2023. ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!