Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Titeket mennyire befolyásol, hogy a párotok vagy a kiszemelt pasi milyen zenéket hallgat?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy ti Lady Gagát, David Guettát meg hasonlót hallgattok a pasi meg valami zúzós zenéket pl:Slipknot stb.

Befolyásolna ez titeket?


2010. okt. 8. 21:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Nem.:)
2010. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék :D És úgy érted, h ilyen zenét hallgat, de nem öltözködik úgy ? Mármint hosszú haj fekete cuccok lánc stb :D
2010. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
teljesen már a zenevilágunk. mindig meghallgatom amit mutat, küld és ő is... de azrét ilyen ultrametál hülye nelegyen
2010. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 FFDP ***** válasza:
100%
Engem első látásra mindenki metálosak néz (és nem hülyeség amit mondanak :)) és mégis mindenféle zenéket szerető lányok szeretnének velem összejönni és ez nálam se elsődleges szempont a lányok esetében.
2010. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 FFDP ***** válasza:
ma 22:32 ultrametál hülye? Kihatással van az intelligenciára is a zene? Neeemhiisszeeem.
2010. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Valamilyen szinten érdekel, de úgyis látszik a személyisége, hogy milyen, szóval a személyiségét maximum picit mutatja a zene amit hallgat.


Azért van köze a személyiséghez, hogy milyen zenét hallgat, tehát ha nagyon buta és nagyon gagyi számokat hallgat, akkor azért mutatja, hogy nem egy nagy észlény... de ha mély szövegű, bonyolultabb dalokat hallgat, az mutathatja hogy a személyisége is azért komolyabb.

2010. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem öltözök rockeresen, nincs hosszú hajam(régen az volt) Max annyi, hogy szeretem a sötét pólókat és pulcsikat, de ha valaki rám néz akkor tuti nem gondolná, hogy milyen zenéket hallgatok. Egyébként meghallgatok mindenféle zenét, az egyik kedvencem a Pendulum, ami nem rock még is szeretem. Általában hangulatomtól függ, hogy milyen zenéket hallgatok.
2010. okt. 8. 23:32
 8/13 anonim ***** válasza:
alapvetően nem érdekel. Viszont az életstílusa igen. Ha a srác guettára akar elcibálni táncikálni, valószínűleg sírva-röhögve rohannék tőle. NEm zavar ha nem egyezik pontosan az ízlésünk, nem kizáró ok, de 99%ban nem tudok olyan sráccal összejönni aki nem "stílusom" beli. nincs konkrét stílusom, de jöjjön velem koncertre, akárhova. Maga az életvitele az ami meg kell hogy feleljen az enyémnek. Azon belül hogy punkot hallgat vagy rockot az nagyon nem érdekel, de tudjunk együtt szórakozni.
2010. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem érdekel,de csak azért mert zenész vagyok.Nem azt mondom hogy kizáró ok a zenei ízlése de azért...nem szeretem a hardtechnos rajokat.
2010. okt. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Puszedli1996 válasza:

Engem egyáltalán nem:)

A párom Contury-t hallgat én pedig house,rnb,pop,rap..ilyesmi.:)

2010. okt. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!