Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha elhívtok egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha elhívtok egy lányt randira, de a vége felé rájöttök, hogy nem őt keresitek (vagy bármi miatt nem jön be), mit tesztek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 18. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem lesz több randi.
2023. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Akkor is normálisan, kulturáltan viselkedek!
2023. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ja igen.

Tegyük fel, hogy a lánynak bejössz. Szeretne veled újra találkozni.

Hogy utasítod el? Mit csinálsz ha a randi végén megkérdezi, hogy mikor találkoztok újra?

... És ha mondjuk pár nap múlva ő ír vagy hív, hogy találkozzatok?

2023. ápr. 18. 23:21
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Bevallom, hogy a kakiszex és a nekrofília a fő fétisem. :))


Na jó, vicceltem. Én ilyenkor úgy kezdek viselkedni, hogy érezze rajtam a vonzódás hiányát. Nem teszek semmi utalást a szépségére, nem nézek gyakran a szemébe, és kerülök minden témát, ami a kettőnk kapcsolatának lehetősége felé közeledne. Általános dolgokról beszélek, amik nem rólunk szólnak, csak másokról, a világ dolgairól, nem is kifejezetten őróla vagy énrólam. Egy normális, érzékenyebb nő ebből világosan leveszi, hogy nem vagyok elragadtatva tőle. Aki nem, annak sajnos meg kell mondanom valahogy, hogy aranyosnak tartom, és jó vele beszélgetni, de nem érzem azt, hogy szerelmes tudnék lenni bele.

2023. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Ritka olyan randim volt, h a nő élőben nem jött volna be. De azért alakult:


1.) Kövérebb volt élőben, mint a képeken, ráadásul végig ilyen "rántotthús" szaga volt. Randi után megírtam neki üzenetben, h ne haragudjon, jó volt a randi, de nem őt keresem.


2.) 41-nek adta el magát, de közben 49 volt. Tudom, mert véletlen kilestem a jogsijáról, ahogy előttem fizetett a gyorsétteremben. A gond nem az, h 49 volt (de természetesen öregebbnek nézett ki, mint egy 41 éves nő), hanem, h hülyének nézett a korával kapcsolatban már az első perctől. Ja és hogy a randin (az volt a 3.már) végig azt mondogatta, h ő szeretne gyereket. Nem hinném, h egy közel 50 éves hazudozó nővel majd gyereket vállalok. Randi után megírtam neki, h köszönöm, de ez ennyi volt és vége. Próbáltam személyesen finom jelzésekkel tudatára adni, h pontosan hány éves, de nem vette a lapot, élőben, mindenki előtt pedig nem akartam jelenetet rendezni.


F40

2023. ápr. 19. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem hivod el masik randira.
2023. ápr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
3# akkor megmondom neki, hogy ne haragudj, de szerintem nem egymast keresunk.
2023. ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk barátok, nem illünk össze. Ha az igazság fáj neki akkor ez van. A nő elutasithat téged, te nem a nőt?
2023. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én abban hiszek, hogy ne húzd a másik idejét. Amit csináltok fejezzétek be normálisan és a tevékenység végén finoman, de határozottan és egyértelműen mond meg neki. Köszönd meg az időt, amit rád fordított és viszlát.
2023. ápr. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

4, ne haragudj, biztosan nem szándékosan csinálod, de ez a legbunkobb stílus. Szerintem mindenki megér annyit, hogy őszintén kapjon pár kedves szót, és elmondják neki, hogy ne haragudjon nem az esete annak a félnek aki már nem szeretne többet találkozni. Szegény csaj még rugózhat azon, hogy mit rontott el, na meg persze napokig vár, hogy lesz e folytatás... :(

Korrektebb lenne felvállalni, ez nem túl intelligens.

2023. ápr. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!