Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam az egyik munkatársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam az egyik munkatársammal de vége lett mert állítólag nincs ideje kapcsolatra(ami kamu lehet,egész biztos). Ha találkozunk munkában hogy lehet a kínos pillanatokat ,perceket "áthidalni,kibírni "?

Figyelt kérdés
Többen is tudják hogy randiztunk, szerintem, lehet hogy beszélt is arról mi történt. Szex is volt.. Tudom, nem jó munkatárssal összejönni. Ő kezdeményezett. Ritkán találkozunk munkában viszont akkor közel dolgozunk egymáshoz. Azóta még nem találkoztunk hogy vége lett holnap elvileg fogunk találkozni. Az a baj hogy többen is tudják hogy randiztunk.. Ezért nem jó munkatárssal összejönni,igaz? De gondoltam mivel ritkán találkozunk nem lesz "gáz". Bár azt nem gondoltam hogy ilyen hamar vége lesz, főleg hogy ő kezdeményezett. Én vagyok a nő.
2023. jan. 18. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Csak egy kósza dugásra kellettél neki, úgyhogy számára nem kínos lesz hanem büszkeség.
2023. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg. Nekem lesz kínos..
2023. jan. 18. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Minek feküdtel le vele randi ideje alatt? Attól, hogy kezdeményezik még nem jelenti azt, hogy komolyan is gondolja.

Előbb miért nem gondoltál a mostani aggódnivalora?

Na mindegy, felejtsd el, más kollégák is összefekudtek nem csak ti, ha beszélt róla és kérdezősködnének mondd azt, hogy semmi közük hozzá, vagy kicsi volt a pénisze. xD

Egyébként minden csoda 3 napig tart, azt mondják, elfelejtik, hogy mi történt és megy minden a régi kerékvágásban.

2023. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Lehet nem is akart, csak kiprobálta fel tufna e szedni. Fel. Ennyi elég is volt neki.

3 nap mulva már senkit nem érdekel semmi

2023. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Most mar kereshetnel egy olyant is ako tisztel .
2023. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha rosszul sül el, akkor kínos.
2023. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Mostanra már az egész cég tudja hogy milyen hangosan nyögsz miközben kapod hátulról, mennyire lóg a melled, mennyire rojtos a saláta és mennyire volt zaccos a korpás. Hát ja, ez némileg kínos azért. De no para, minden csoda három napig tart, nemsokára találnak majd új pletykálnivalót a kedves kollégák.
2023. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
A korpa segglyukat jelent a szlengben, a zacc pedig hogy...
2023. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos én is jártam hasonlóan, és a végén először még átment másik műszakba, majd le is számolt.
2023. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen, de én nőként biztos hogy kihúznám magam, magabiztos lennék mint ha mi se történt volna, had érezze magát ő furán.
2023. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!