Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha elhívtok egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha elhívtok egy lányt randira, de a vége felé rájöttök, hogy nem őt keresitek (vagy bármi miatt nem jön be), mit tesztek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 18. 23:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Ha nagyon gáz a szitu, látni a másikon h nem okés, akkor randi után kicsivel üzenetben szinten el kene köszönni.
2023. ápr. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10: Nehéz eldönteni, kinél mi a legjobb. Az a baj, hogy ha meg úgy teszek, mintha tetszene a nő, csak hogy ne érezze magát rosszul, akkor belelkesül, és később kell leépíteni, amikor már felébredt benne a remény. Valljuk be, egy nőnek mindig rosszul fog esni, ha egy neki tetsző férfi ejti, de ha már így történik, legalább hiú reményt ne ébresszek benne, annyival is több ideje marad a következő jelöltre, akivel esetleg több szerencséje lesz.
2023. ápr. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem.is erkedes, kapcsolat barmely szakaszaban az oszinteseg a legjobb. Bunkozassal leepiteni valakit,meg ugy viselkedni, hogy inkabb o menjen el, nagyon gaz es gyava.
2023. ápr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13, ment a zöld kéz!


12, 10 vagyok, nem szeretnék vitát generálni, csak leírok még pár gondolatot, de többet nem fogok írni.

Nem kell úgy tenni mintha tetszene a nő. Picit beszélgettek, és ha nem is érdekel rákérdezel néhány dologra, aztán szépen bejelented, hogy neked vannak szempontjaid ami alapján keresed azt aki legjobban illik hozzád, és úgy érzed, hogy nem egymást keresitek, így el is köszönsz, mert nem akarod az idejét húzni. De köszönöd, hogy eljött a találkára.

Nem kell neki megmondani, hogy szerinted "gcironda okádék, aki még buta is". Lehet finoman is fogalmazni, és fel fog rád nézni a nő, hogy ilyen korrekten felvállaltad magad. Szerintem ebben nincs semmi, értelmes nő megköszöni és távozik, miközben hívja a barátnőjét. XD Kiventillálja magát, majd továbblép. De az, hogy csak sejteni lehet hogy mi a probléma, már majdnemhogy fintorognak rá, de azért még odabiggyesztik elköszönéskor, hogy majd még beszélünk... XD es nem keresik sokkal bunkóbb és megalázóbb mintha megmondanád.

És itt jön a képbe az, hogy ha látni lehet a másikon, hogy nem 100-as, akkor (én legalábbis) kerülném a konfrontálódás lehetőséget, és miután elköszöntem tőle, legkésőbb másnap, összeszedetten, arra hivatkozva hogy összegeztem magadban az előző napot, arra jutottam, hogy.... és leírod ugyanazt.

Most az hogy a nő megsértődik..., a férfiak is megsértődnek, senkinek nem esik jól az elutasítás, csak helyén kéne kezelni mindkét félnek a szitut. Aztán nem kell vele többet beszélni.


N

2023. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!