Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félek elhívni randizni???

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek elhívni randizni???

Figyelt kérdés

Nagyon régóta nincs barátnőm. Most van valaki akivel szimpatizálunk és félek elhívni randira. Nem az elutasítás miatt, hanem félek ha igent mond akkor totál kellemetlen lesz a dolog :)

Voltatok már igy?


2023. ápr. 19. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne? Ha szimpatikusak vagytok egymásnak, az már jó alap.
2023. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha gátlásosnak érzed magad akkor dobj be vmi szíverősítőt.
2023. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted egy randi kellemetlen lenne vele akkor nem való neked a lány
2023. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Én sem igazán értem. Ha igent mond akkor kellemetlen? Szerintem engedd el ezt a témát inkább. Legyél rendben lelkileg és utána ismerkedj.
2023. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Autista vagy?
2023. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem voltam még így. Nem értem, hogy miért az kellemetlen, ha igent mond. Annak inkább örülnöd kellene és csak izgulni, hogy jól sikerüljön az első randi.
2023. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Mi okból lenne kellemetlen? Nincs ötleted, hogy hova kéne elhívni a csajt? Nincs elképzelésed, hogy mivel lehetne elütni a közösen eltöltött időt? Nem tudod, hogy minek örülne igazán, amivel nem égnél be? Készíts tervet minden eshetőségre!

Amúgy szerintem is kicsit fura a kérdés. Valamiért a régebbi idők ugrottak be először, amikor még ugyan szülői „parancsra”, de divatja volt a fiatalok összeboronálásának. Értelemszerűen, ha egy srácnak nem tetszett egy csaj, de nem akarta a csaj szüleit sem megbántani, akkor ő is reménykedhetett, hogy a csaj előbb-utóbb visszautasítja… :D

2023. ápr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Sztem csak nagyon gátlásos vagy. Fiatalon én is ilyen voltam. Volt, h randin alig mertem hozzaszólni. Folyton azon agyaltam h modt mit kéne mondanom vagy tennem. Egyszer meg akartam dicserni a külsejét, és azt mondtam büszke vagyok rá. Akkora balfasz voltam. Akkor nőttem ki, amikor rájöttem, h nem kell produkálni magam, egetrengető dolgokon agyalni, cdak szimplán magamat adni. Arrol beszélni amit gondolok, ami eszembe jut, ami erdekel vele kapcdolatban. Persze ne egyből a baszás legyen az.😀😀😀
2023. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Azért az első együtt lét után már minden könnyebb lesz.
2023. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Azért félek, mert fogalmam sincs hova hivjam el. Fogalmam sincs mennyire kezdeményezzek. Régen randiztam. Parázok.


Én szivem szerint azonnal rávetném magam mert nagyon gyonyoru lány, de azért vissza kéne fognom magam.

2023. ápr. 19. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!