Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten hol lehet ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol lehet ismerkedni független, komoly kapcsolatot kereső érett hölgyekkel?

Figyelt kérdés

30-as korosztálytól fölfelé. Gondolom a fiatal korosztálynak szóló helyeken inkább alkalmikat keresnek, meg az ott megfordulók annyira nem is szimpatikusak.

Komoly kapcsolatra hol találnék ilyen hölgyeket végzős, nyártól állandó mérnöki állásban dolgozó egyetemistaként?


24/F



2023. ápr. 20. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%

Mi a baj a fiatalokkal? Mi nem akarhatunk normális, komoly kapcsolatot, csak az, akivel már feltörölték a padlót párszor?


26n

2023. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1-es: dehogynem, eddig nekem is korombeli párom volt, de valahogy nem volt közös jövőképünk. Nem akartam senkit megbántani, de engem vonzanak az érettebb, komoly és céltudatos nők, ezt a korosztályomban nem találom.
2023. ápr. 20. 11:33
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Most nem azért, 30 felett vagyok, de szerinted nekem az érett, komoly, céltudatos jelzők ugranak be egy 24 évesről? Még a saját korosztályomról se.
2023. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%

#2


Semmi probléma, ha az idősebbeket tartod vonzónak (külsőre, szexuálisan). Sokan vannak ezzel így, ezt el tudom fogadni. De korhoz kapcsolni az érettséget, hát azzal szerintem magadat csapod be inkább. Ismerkedj művelt, értelmiségi közegben, az sem garancia mindenre, de talán több alapja van, mint kizárólag a korba kapaszkodni. Hajrá!

2023. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

30-as vagyok. A mostani elettarsammal 11 eve elunk egyutt es buliban szorakozohelyen ismerkedtunk meg. Egyutt tervezzuk a gyerekeket lakasfelujitast.

Az elozo elettarsammal is buliban szorakozohelyen ismerkedtunk meg. (5 evet eltunk egyutt,terveztunk babat stb. De nem szultem vegul megse.) Nagyon kivagott felsoben es rovid szoknyaban voltam. O meg felfunoen jo pasi volt .

Akkor is komoly kapcsolatot kerestem es talaltam szorakozohelyen.

2023. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Komoly gondolkodasu 30+ nok biztos nem egy 24 eves fiut keresnek.
2023. ápr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%
En 30 feletti vagyok, de nem tudom, ennek mi koze barmihez. A kozos jovokep nem attol fog kialakulni, hogy ki hany eves.
2023. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Érett hölgy, ettől kb 50-60 évesnek érzem magam 34 helyett.
2023. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is rossz megnevezés az érett, a harmincas negyvenes korosztályt ma már inkább a felnőtt jelzővel illetném inkabb. A 20-asok még bőven a tini korukat élik.
2023. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor legyen felnőtt nö. Én például 24 évesen felnőttnek érzem magam, tudom, sok 20-on éves nem az, de ha már nem szeretjük az általánosítást, akkor ne tegyük.

Esetleg valaki hozzá tud szólni a fő kérdéshez?

2023. ápr. 20. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!