Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális az, hogy így parázok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy így parázok a messengeres ismerkedéstől?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Töketlen kérdés alert.


Nem merek ráírni lányokra, van bennem egy (szerintem teljesen irracionális, idióta) gátlás, miszerint nem akarok beégni, nem szeretném, hogy utána én legyek másnak a téma.


Voltam már lánnyal, személyesen szerintem még ha nem is profi vagyok, de azért boldogulok.

DE

És itt a nagy de.

Ma már a messenger egy fontos eszköz ebben, átalakult a világ. Sajnos (persze megvan az előnye, igazából az, hogy ezt a lányt el tudom érni is az..). Van egy lány, aki nagyon szimpatikus és meg szeretném ismerni jobban, de személyesen nem találkozunk soha, neki szeretnék most írni.


Viszont rettenetesen zavar, hogy “írásos nyoma” marad mindennek, nem szeretném, hogy az én chatemről küldözgessenek screeneket egymásnak mások, egyszerűen zavar a gondolat.


Lehet, hogy elég sznob kérdés, de sajnos ez az igazság, valójában lehet, hogy teljesen idióta vagyok ezen a téren. Vagy normális gondolatok ezek? Más is volt már így?


Kíváncsi vagyok mások véleményére, könyörgöm valaki öntsön belém lelket vagy rúgjön tökön, mert ez az egyhelyben szerencsétlenkedés amit művelek nagyon rossz, értelmetlen és mostmár meglepően szarul érzem magam miatta.


Szép napot mindenkinek, szuper időnk van, megyek még biciklizni egyet. :)



2023. ápr. 21. 18:08
A kérdező szavazást indított:
Normális
Nem normális
Írj már rá:D
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Hat ha nem tarskereson találtad a csajt, akkor szerintem ne írj neki.
2023. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Nehogy írjál neki, ez így para péntek.
2023. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
De miért messengeren akarsz bohóckodni? Ismerkedj élőben, aztán ha megadja az elérhetőségét, akkor messengerezel vele
2023. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Ha zavar az írás, akkor kérd el a számát, vagy kérdezd meg, hogy hívhatod-e messenger hanghívásban
2023. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Azt hittem eddig, hogy csak én vagyok az egyetlen, akire ez jellemző, kb betűre pontosan. Ha ez megnyugtat, nem vagy egyedül ezzel a dologgal.


30/F

2023. ápr. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3

Éppen az a probléma, hogy élőben kb 2 éve találkoztunk utoljára, azóta költöztünk mind a ketten Budapestre. Így nem találkozunk, ellenben akármikor tudnánk, kb 30 percre lakik... :)

2023. ápr. 23. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!