Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik miért szeretik kivárni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért szeretik kivárni azt a bizonyos 2-3 napot (első randi után), hogy felhívják a lányt telefonon? 19/L

Figyelt kérdés
Ha valaki nagyon felkelti az érdeklődésed, ráadásul egész randi alatt úgy viselkedsz, hogy a másik félnek az jön le, minden rendben van és minden jó úton halad, akkor miért kell a a lánynak "húzni a fejét" még néhány napon keresztül..? :/
2011. okt. 16. 10:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Én sosem vártam 2-3 napot. Már aznap SMS-eztem, másnap pedig mindig telefonáltam.
2011. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Mert különben nem érdekelnek titeket.
2011. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Ne mond hogy nem szereted azt hogyha valamit nehéz elérned, de a végén sikerül. Sokkal örömtelibb lesz ha végre egymáséi lesztek és nem lesz már az elején unalmas. Így sokat gondolsz rá és ő is rád. A szerelem 70% ban kíváncsiság. :D
2011. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor nem szoktam húzni a dolgot ha a lányon látom hogy őt is érdeklem annyira mint ő engem!Szóval ez nálam helyzet függő,a lánytól is sok függ hogy hogyan áll a dolgokhoz...
2011. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Megsúgom, ez egyáltalán nem randispecifikus jelenség, hanem NAGYON SOKAKNÁL van így gyakorlatilag MINDEN téren, még akkor is, ha csak szimpla baráti összejövetelekről van szó. Nagyon sok a mulya, lusta ember, aki ha hívják, megy szívesen és élvezi is a találkozást, de ő maga a világért sem kezdeményezne, nem hívna másokat. Ez természetesen megjelenik a randik kapcsán is, de nem csak ott tapasztalható, hanem általánosságban is minden más találkozgatás terén, ha megfigyeled.
2011. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Értem a meglátásaitokat! de.. ez nekem akkor is furcsa, hogy a srác a randi teljes ideje alatt a tudtomra akarta hozni, hogy bejövök neki, célozgatott stb. És nem értem, hogy ez az egész csak arra ment ki, hogy szédítsen és hülyét csináljon belőlem, vagy valóban komolyan is gondolta az egészet ( és ha így van, akkor miért nem keres 2 napja..) Lehet, hogy régimódinak gondoltok, de első randi után szeretem megvárni, míg a srác lép először; nem szeretném, hogy nyomulósnak és "levakarhatatlannak" hinne
2011. okt. 16. 11:05
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

mert bunkó po:cso:k, ilyet nem csinál normális ember

egy eset kivétel: ha úgy válnak el, hogy elkéri a számod és mondja, hogy 2 nap múlva majd hívni fog.

2011. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezt én is utálom. Bár nekem olyan is volt, hogy elmentünk randizni, utána való napon beszélgettünk, aztán utána le sem sza*t. Pedig váltig állítja, hogy így meg úgy szeret.
2011. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

2 napja csak a srácra gondolsz. Ha azonnal ír/hív, akkor már alig foglalkoznál vele.

Ha első randin még hazafelé írtam a lánynak, hogy jól éreztem magam vele, akkor sosem volt folytatás.

2011. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
TE nem tudod használni azt a k.rva telefont? Ha pedig mindennap hívogatnánk, akkor az lenne a baj, hogy rátok szálltunk, hogy csak ti vagytok nekünk, semmi életünk és a többi női baromság. Ráadásul a többi jelöltet is meg kell hallgatni, úgyhogy örülj, hogy egyáltalán felhív valaki.
2011. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!