Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szóvá tegyem, hogy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tegyem, hogy kicsit egyoldalúnak érzem a kommunikációt? Ha igen, akkor hogyan? Tinderen matcheltem egy lánnyal, és úgy érzem, hogy őt kevésbé érdekli a dolog.

Figyelt kérdés

Általában én kezdeményezem a beszélgetéseket. Randit is megbeszéltünk (kovid miatt bizonytalan időpontban).

Viszont nem akarom elveszíteni, mert magányos vagyok 😥

23F


2021. ápr. 1. 21:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyébként áttértünk Messengerre, ha ez számít
2021. ápr. 1. 21:16
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

őt kevésbé érdekli a dolog


Randit covid utánra ígérte? Addigra 3 másik sráccal már ágyba bújik...


Figyelj, a Tinder világa olyan, hogy mindenki egyszerre több vasat tart a tűzben. Folytasd a keresgélést, nem csak ez a lány fog visszaírni. Aztán majd ha 2-3 lánnyal beszélgetsz, meglátod melyik érdeklődése őszínte.

Az viszont fontos, hogy amint komolyodik az egyikükkel, a többit azonnal zárd le. Ne vezed meg őket.

2021. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

"nem akarom elveszíteni, mert magányos vagyok"


Hát az régen rossz, ha valakit nem a személye miatt nem akarsz elveszíteni, hanem azért, mert akkor egyedül maradnál. Ide érzem, hogy a kétségbeesésed rányomja a bélyegét a beszélgetéseitekre.

2021. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Megteheted, de nem sok értelme lesz. Valószínűleg jól érzed és őt tényleg kevésbé érdekli a dolog és ez esetben ha számonkéred tőle, hogy miért nem ír többet, nem valószínű, hogy változtatna, mert attól még nem fogod jobban érdekelni. Ha ő nem akarja magától, kierőszakolni nem lehet.

Elhiszem, hogy magányos vagy, de célszerűbb lenne inkább olyannal ismerkedni, akivel jól el tudtok beszélgetni és nem egyoldalú a dolog.

2021. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy szexpartnerkereső oldalon a csaj nem dumát akar, hanem, hogy megrakd.
2021. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont nem akarom elveszíteni, mert magányos vagyok 😥"

Itt rontottad el. Így már szar az egész. Nem vagy férfias, ha egy nő elvesztésétől ennyire félsz. És annak pedig sok hátránya van, azon kívül hogy ő sem fog téged annak érezni.

2021. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

De amúgy meg: egyoldalúnak érzem a beszélgetést. Mit szólsz ehhez?

Ennyi az egész. Csak gondolom ezt felsz leirni, mert mit szól hozzá, jajj, nehogy megbántsd, nehogy elveszítsd. Közben meg semmi rosszat nem írsz vele, csak megy ez a felesleges finomkodás.

2021. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kovid (és a bezártság) kicsit súlyosan érintett.

Lehet, hogy nem egészséges az, hogy ennyire finomkodom, de számomra jelenleg ő jelenti mentőövet.

2021. ápr. 1. 22:20
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

"Hát az régen rossz, ha valakit nem a személye miatt nem akarsz elveszíteni, hanem azért, mert akkor egyedül maradnál."


Te nagyon okos, 1-2 hét messengerezés után már szerelmesnek kéne lennie, vagy mi? Vagy mit kéne annyira szeretnie abban a csajban azon kívül, hogy kevésbé érdeklődő?

Ha a kérdező a te zseniális ötletedet követné, akkor minden matchét elvinné a konkurencia.

2021. ápr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindig elfelejtem, hogy nektek tök mindegy, hogy ki a másik, csak p*nája legyen.
2021. ápr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!