Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik találkozó/randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik találkozó/randi után jöttetek össze a párotokkal és mi okozta a fordulópontot a dologban? (Vagy ha volt ilyen is, olyan is...)

Figyelt kérdés
Rákérdezett valamelyik fél, hogy mit szólna hozzá? Egyszerűen csak elsült egy csók? És mikor feküdtetek le először ezt követően? Kíváncsi vagyok hány fajták vagyunk.

2023. ápr. 30. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Egyik nap találkoztunk, másik nap csók, harmadik nap szex. 18 éve történt. Azóta is együtt vagyunk.
2023. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Egyik nap találkoztunk egy társaságban, másnap randi, azóta együtt vagyunk.
2023. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Netes tarskereson talaltam ra. Az elso randit nem is igazan gondolom randinak, Par nap utan talalkoztunk, hogy eloben is lassuk egymast. Egy teazoba hivtam el a lakhelyehez kozel. Jo sokat beszelhettunk, megvolt a szimpatia. A masodik talalkat ennek ellenere nehezen hoztuk ossze, idozavarban voltunk mindketten, el is kerultuk egymast, vegul beultunk egy kfc-be. Itt mar hazavittem autoval, de csak olelessel bucsuztunk. A harmadik randi mar a karacsonyi vasarban grasszaltunk, nezelodtunk, beszelgettunk. Itt volt az elso csok is. A negyedik randi egy koncert volt, utana lepedogyures. Innentol mondtuk ki, hogy egy par vagyunk. Ennek lassan 4 eve. Meg ma is olyan jo vele, mint az elejen. Nem gondoltuk tul, nem jatszottuk magunkat, egyszeruen azt adtuk, amik voltunk.
2023. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Eddigi tapasztalataim alapján, amelyik férfinek tényleg kellettem, az a 4-5. randin rákérdezett, hogy leszek-e a barátnője. Aki 1-2 hónap után is még azzal jön, hogy “lassan akarok haladni”, miközben már szexeltetek meg volt minden, hát azt faképnél kell hagyni, mert talonban tart.
2023. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
2 évig kerülgettük egymást csak futólag láttuk a másikat folyamatosan tartottuk a kapcsolatot kisebb nagyobb megszakítással. Első randi délelőtt volt, estig elvoltunk olyna tökéletes volt minden felinvitáltam magamhoz aznap ottaludt és a szex is megvolt. Onnantól egy pár vagyunk. 2 csodaszép gyermekünk született.
2023. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Megismerkedtünk, aztán megkérdezte, leszek-e a barátnője, ekkor történt az első csók, és ezután jött az első randi. Két hét múlva került sor az első szexre. Azóta is együtt vagyunk, hét éve.
2023. ápr. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Szóba álltam vele. Ez volt a fordulópont akkortól vagyunk együtt.
2023. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

A statisztika miatt:


1 egyetem, matek, differenciál számítás - (fél év múlva)sikeres vizsga, ittunk valamit egy késdobálóban - 5évig tartott (nagy szerelmem volt mar előtte egy évvel mire észrevett)


2 ismertem középsuliból, egy kávézós es egy forraltboros randi után 3 évig voltunk együtt (8hónap utan eljegyzett, 2 év után felbontottuk)


3 cég altal üzemeltetett etteremben leleste a nevem a belépőkártyáról. Kerültem 3 hétig, udvarolt még 3 héten keresztül, végül pár het után visszament az exehez.


#2 miert lett lepontozva? A kerdező csak statisztikát akart

2023. ápr. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
3. randin a baratainak mutatott be, kicsit jobban beittam a kelletenel es reszegen kufircoltunk. Onnantol szamitjuk.
2023. ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!