Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondja soha nem találkozot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja soha nem találkozott még ilyen lánnyal mint velem, de kapcsolatot nem szeretne?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel 2 hónapja randizom, csókolóztunk, de még nem feküdtünk le mert még szűz vagyok és kapcsolaton kívül nem akarnék lefeküdni valakivel.

De nagyon jól kijövünk, sokat vagyunk egymásnál, megyünk kirándulni, sokat nevetünk együtt.

Olyanokat mond sűrűn hogy még sosem találkozott ilyen lánnyal és szeretne minél több időt együtt tölteni velem, tudom hogy szexuálisan is vonzódik hozzám mert volt már nem egyszer hogy csókolózás közben felállt neki stb

De mikor felhozom neki hogy járhatnánk, vagy csak utalok rá valamivel, akkor mindig tereli a témát

Nem tudom miért lehet, miért nem akarna velem kapcsolatot rendesen


Más lányokkal nem beszél, ha nálunk van és akár mosdóba megy vagy csak a konyhába inni valamit, simán nálam hagyja nyitva a telefonját, nem takargat semmi ilyet


Van tippetek?



2023. márc. 20. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar kapcsolatot, nem akar kötelességeket, szabadon dughat másokat is, nem tartozik magyarázattal, stb. Inkább az a kérdés hogy mégis minek akarna kapcsolatot ha így is megkapja a lényeget..
2023. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, hány éves vagy?


Ezt a dumát utoljára 16 éves koromban tudtam sikerrel használni a csajoknál, amikor csak megfektetni akartam őket.



Azt hittem, hogy egy felnőtt nőnek ennél több esze van

2023. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De pont ez a lényeg, hogy engem megfektetni nem tud, nem is volt soha erőszakos vagy bármi, tényleg csak jól érezzük magunkat együtt de nem úgy...

Ha lefektethetne megérteném, de így...

Amúgy 19 vagyok, ő kicsit idősebb, 24 éves

2023. márc. 20. 14:26
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar elköteleződni, csak úgy kavarni tét nélkül. Lehet hogy előbb utóbb belemész ebbe, általában ez szokott történni.

Ha előállnál azzal, hogy akkor vagy elköteleződtök, vagy vége, akkor kíváncsi lennék mit lépne.

2023. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted te az esete vagy? Biztos hogy tetszel neki?

Azért kérdezem, mert a viselkedéséből én azt érezném, hogy B terv vagyok, amíg nincs meg az igazi, akit viszont felvállalna. Ez nem biztos így van, csak ilyenkor az embernek már minden eszébe jut.

2023. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, ha te kapcsolatot akarsz. Nem terelne a temat ha akarna többet.
2023. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de aki nagyon bejön az emberenek, nem is kérdés, hogy összejöjjenek vagy sem. Szerintem ez egy egyoldalú vonzalom a részedről, mert valamiért nem akar együtt járni veled. Lehet van vonzalom is nála, de nem elég ahhoz, hogy elköteleződjön. Lehet egy jobb nőre vár.
2023. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"De pont ez a lényeg, hogy engem megfektetni nem tud, nem is volt soha erőszakos vagy bármi, tényleg csak jól érezzük magunkat együtt de nem úgy..."


De megfektentni akar. Csak mivel szűz vagy még, így nem sieti, tudja, hogy előbb utóbb te fogsz házhoz menni. És akkor utána mondhatja, hogy ő tiszta lapokkal játszott végig.

2023. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra vár te mikor ajánlod fel magad. Aztán kidob.
2023. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ott, ahol a másik akart tőlem valamit, egy hónap után megvolt a beszélgetés, hogy hivatalosan együtt vagyunk. És egyszer sem én hoztam fel, hanem mindig az aktuális párom.

Ez a srác szórakozik veled. Tudja, hogy előbb meg kell szeresd és biznod kell benne ahhoz, hogy lefektessen. Nem tudom, honnan gondolod, hogy más lányokkal nem találkozik vagy ismerkedik, de kb mérget vehetsz rá, hogy amíg te nem fekszel alá, addig más fog.


24N

2023. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!