Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mér pont ilyenkor akar járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roxor3 kérdése:

Mér pont ilyenkor akar járni velem? (részletek lenn) 14/F

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársammal 7.ben jártam és most 8.-ba elmondtam érzéseimet és aztmondta, hogy 10.esen koromba akar járni velem. Megkérdeztem msnen aztmondta hogy nem pont akkor és aztmondta hogy majd megtudod pár év mulva ! Szerintetek mire célzott? komolyan vette mi lehet? kiváncsi vagyok:)AM 14 éves!!1 hónapal idösebb! Hülyék kiméljenek.
2010. okt. 9. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert addigra érettebb leszel,stb.
2010. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar első lenni nálad. Vagy nemtudom, lehet h mélyebb kapcsolatot akar tőled. Nem akarja 14 évesen elbaszni a lehetőséget. 16F
2010. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egyszer volt már egy járás dolog de nemsokminden történt. Szeretnék vele késöbb egy tartós kapcsolatot.
2010. okt. 9. 19:58
 4/9 A kérdező kommentje:
valaki ötlet még?? irjatok már létszi...
2010. okt. 9. 20:21
 5/9 anonim ***** válasza:
grat annak aki ezt felfogta..
2010. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
valakinek van még ötlete kérlek irjatok
2010. okt. 10. 16:23
 7/9 LEO88 válasza:

Nem is tudom, szerintem is még kicsit érni szeretne/ szeretné hogy érettebbek legyetek.


Magamból kiindulva én is ilyen voltam. Mondtam a lánynak, hogy még fiatal vagyok egy komoly kapcsolathoz, ez csak suli szerelem, de nem akartam elveszíteni.

Működött a dolog, és 2-3 év után is boldogok voltunk.

(Bár nem lett belőle komoly kapcsolat, mindenképpen elindultunk afelé)

2010. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 frenzon ***** válasza:
maradok én is az előző verziónál. úgy érezte nőnötök kell kicsit.
2010. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és ha csak átvert?? 17 évesen tudom hogy éretebbek leszünk vagy többet akar csinálni amit 14 évesen nem lehet?
2010. okt. 11. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!