Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretném megtalálni, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megtalálni, meg tudná mondani valaki, hogy ki Ő? (miskolciak, léci katt. Olvasd tovább. )

Figyelt kérdés
Láttam egy fiút Miskolcon, aki nagyon bejön *-* 2x láttam összesen, egyszer a Plaza-ból kijövet még vagy 2 héttel ezelőtt, és néhány napja a buszról a Lézerpont után valamelyik buszmegállóban a bérházak előtt... Ázsiai ( kb. 170-180 cm körüli, korát tekintve olyan 18-at tippelnék, de ezek nem biztos adatok),és mind a két alkalommal volt rajta egy nagy piros sapka ^^ De sajnos fogalmam sincs, hogy ki az.. :( Szóval keresek egy olyan miskolci ázsiai származású fiút, aki nagy piros sapit hord. Ha valaki tudja kire gondolok, ismeri, vagy tud bármit róla, az léci jelezze itt a kommentjében és írjon privátba! köszönöm :)
2010. okt. 10. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
jáájj én láttam ilyen ázsiai fiút arra felé:p de akkor nem volt rajta sapesz de sajnos nem ismerem bocsi:)
2010. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azért köszönöm a válaszod :) gondolom nem mindenhova hordja azt a sapit, csak abban láttam eddig, ezért gondoltam hogy "ismertető jel" lehet :))
2010. okt. 10. 11:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerem,nem mondom,hogy olyan jó haverom,de szoktam vele beszélni,de van barátnője..
2010. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hehe :D miskolci piros sapis ázsiai fiút, csak egyet ismerek:D

És tényleg van barátnője:D Ez vicces:D Ha ezt látná, szerintem szétröhögné a fejét:D

Am a legjobb haverom:D

19F

2010. okt. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jáááj :D léci írd már le a nevét privátba :) csak 2x láttam, és szinte csak néhány pillanatig, az alapján tetszik, csak meg akarom tudni a nevét és rákeresni valamelyik közösségi oldalon, csak ennyit szeretnék...
2010. okt. 10. 11:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát, ha ezen szétröhögné a fejét, akkor nem túl intelligens. Szerintem semmi rossz nincs abban, hogy a kérdező megpróbálta, inkább aranyos dolognak tartom =)

Van barátnője, akkor van, ennyi. =)

2010. okt. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jó de hát nah, nem lehet megkérdezni, hogy ki az? xD
2010. okt. 10. 11:28
 8/12 anonim ***** válasza:
de hát úgysincs esélyed nála :) van barátnője,és szeretik egymást:))
2010. okt. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
KICSI A VILÁG!!MINDENKI ISMER MINDENKIT!!MILYEN DURVA,GÁZ,KOMOLY,HAHAA
2010. okt. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
JA ÉS TE KÉRDEZŐ!AKADJ LE RÓLA!LÁTOD,HOGY VÉDIK,HOGY VAN BARÁTNŐJE!HAHAHA
2010. okt. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!