Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randim lesz a hèten egy picit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randim lesz a hèten egy picit félek, hogy ne reagáljam túl?

Figyelt kérdés
Nagyon bizakodó vagyok, de félek, hogy mindent elrontok. Társkeresős randi, eddig olyan jól elbeszélgettünk, de sosem voltam ilyenen, félek, csalódás lesz, vagy én okozom csalódást. :')

2023. máj. 16. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Kezeld lazán. Légy önmagad.
2023. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Fogd fel úgy hogy szerencsés, hogy talizhat veled. És ő is izgul, hogy nehogy elrontson valamit. Tehát neked nem kell aggódnod, mert neki fontosabb ez az egész, neked csak egy találka a sok közül, nincs tétje. Ha nem jön össze, lesz következő.

Simán lehet hogy pont az ellenkezőjét gondolod ezeknek, de el kell hitetni az agyaddal, hogy ne parázd túl feleslegesen.

De ami biztos, hogy ha bénázol, ha szuper leszel, mind a kettő te vagy. Ha emiatt nem akar veled tovább ismerkedni, akkor úgy is fölösleges az egész. :)

2023. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ezen izgulni? Leültök haverkodni, nem kell örök hűséget fogadni, a randi sima ismerkedésről szól.
2023. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3-as, eddig csak rossz randijaim voltak :'(. Szóval most remélem, hogy végre összejön!


Online pl: az alakom se látszik jól, mi van ha nem tetszik neki, hogy van rajtam egy kis felesleg. De holnap kiderül!

2023. máj. 17. 22:41
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor most már kiderült valami ??? Észrevette azt a kis főlösleget ???
2023. máj. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5 nem kell bunkózni. Délután találkozunk.
2023. máj. 18. 05:47
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kedves kérdező, abszolút nem bunkózásnak szántam, mivel te mondtad, hogy a kis fölösleged miatt nagyon izgulsz.

Rajtam is van, úgyhogy semmiféle negatív szándék nem volt ebben, csupán érdeklődés.

Majd írj azért, hogy hogyan alakult a dolog.

5#

2023. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kellemes volt :D tényleg csak beszélgetős volt, de ő többször is azt mondta, hogy nagyon jól érezte magát és találkozzunk még. :)
2023. máj. 18. 17:53
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez akkor nagyon jó így.

Tulajdonképpen erről kell szólni egy első találkozásnak.

Jöhet a következő, és szépen majd kialakul minden.

Ügyes voltál.

5#

2023. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaaj, nekem is volt ilyen randim, hogy mindketten folytatást beszéltünk meg:)


Aztán egyszercsak megírta, hogy mégsem :D

2023. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!