Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szoktatok válaszolni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok válaszolni olyan pasinak aki 4 óra alatt 4x ír és végül elköszön, közbe lehetőségetek se volt ezalatt megnézni a netet?

Figyelt kérdés
Az utolsó üzenetben elbúcsúzott, hogy nyilván nem érdeklem őt, ha ennyi idő alatt nem reagálok. Másnap tudtam elolvasni az összes üzenetét egyben. Ennyire nehéz arra gondolni, hogy nem nézem napi 24 órában az üzeneteim, hanem egész más dolgokról is szól az élet? Nem az első, hogy ilyen történik. Szoktatok ilyennek írni valamit? Vagy hagyjátok, mert türelmetlen tipus? Aki mégis beszélgetni kezdett hasonló helyzetbe milyen tapasztalata lett?
2023. máj. 20. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Az emberek képtelenek felfogni hogy a neten kívül is van élet. Volt dolgom olyan pasival, aki szintén besérült ha 1 óránál tovább kellett várni a válaszomra... A férjemmel napi max 2-3 üzenetet szoktunk váltani + 1 telefon napközben. Mindketten sofőrök vagyunk. Egész nap vezetünk. Az ilyet hagyni kell, mert csak a fejedre nő!
2023. máj. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jézus, menekülj! :D

Ezután majd jön az, h “de láttam h online voltál, mert ott volt a zöld pötty” stb., stb. Eszedbe se jusson ilyennel kezdeni.

2023. máj. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Ha nincs időd azt közölni kell vele szerintem így korrekt , hogy tudja miért nem válaszolsz egyből.
2023. máj. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egyáltalán nem kötelességed magyarázkodni, hogy miért nem azonnal válaszolsz, ennyit minden felnőtt embernek fel kellene tudnia fogni szerintem. Segít, hogy ha valakiről kiderül, hogy ezt nehezen viseli, akkor jelzed neki, hogy mikor tudsz válaszolni, és mikor vagy elfoglalt, illetve ha már megnézed az üzenetet akkor legalább annyit írsz, hogy később fogsz tudni reagálni, de ha jól értem erre esélyed sem volt.
2023. máj. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, hogy hagynám, elmebetegek kíméljenek.
2023. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
4 óra az semmi. Ha fél napig nem válaszolna valaki az üzimre, na azt már úgy venném, hogy szarik a fejemre.
2023. máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell írogatni állandóan?
2023. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!