Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek nagyon szociális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek nagyon szociális emberrel?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, akinek csak heti 1-2x van ideje randizni, mert mindig valamilyen programja van a haverokkal. Persze gondolom a későbbiekben lehet engem is hívna ezekre, de nyilván mindenhova nem tudnék menni, mert nekem is van életem. Van ennek így értelme? Ilyen ember életében én mindig csak második lennék a haverok után?

2023. máj. 21. 09:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Hm, ha szerelmes beléd, akkor nem fog téged hanyagolni a barátok miatt. Nem azt jelenti, hogy nem fog velük találkozni, de összeegyezteti a barátokat veled. Az sem baj szerintem, hogy nem tudnád elkiserni mindenhova velük, kell "én idő" mindkettő félnek. Ha nem tud határt húzni, ha inkább velük van az probléma, de egyébként miért lenne gond, hogy a barátaival is akarna lenni? Nem értem a kérdést.
2023. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 nem azzal van a baj, hogy a barátaival is van, csak hogy mennyit. Én ha randizgatok valakivel/van valakim, heti 1-2 alkalmat szoktam a barátaimra szánni, a többit igyekszem a páromra vagy a hobbimra. Ennél az illetőnél meg ez pont fordítva van :D Ezért érzem úgy, hogy nem vagyok prioritás, vagy hogy talán éretlen kapcsolathoz. Az exeim sosem lógtak ennyit a barátaikkal, pedig ők sem voltak antiszocok.
2023. máj. 21. 09:52
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Akkor felejtsd el, nem szerelmes beléd.
2023. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát így pár randi után még én se vagyok az, de ilyen csigatempóval nem is leszek. Az eddigi barátaimmal sokat többet találkoztunk már az elején is. Igazad van, inkább elengedem ezt.
2023. máj. 21. 09:59
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Mindenképp engedd el én is ezt javaslom, sajnos én is voltam ilyen helyzetben, igaz ő nem a haverok miatt nem ért rá, de még ha úgy is tűnt, hogy lenne esélyünk mert ő is szeretné, mégsem tudott nemet mondani a toxikus családjának akik durván kihasználták (kihasználják). Nagyon nehéz volt mert nálam már alakultak ki érzelmek iránta, de nekem az nem jó, hogy így viselkedik vele a családja, és hogy hetekig nem tudunk találkozni
2023. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Hosszú távon velem ez nem működne.
2023. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem volt ilyenben részem és később sem éreztem úgy, hogy én lennék az első. Szóval inkább kerülöm ezt a típust.
2023. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Nemrég ismerkedtem egy ilyennel, szerencsére már nem. Kiderült, hogy a magányosságát így enyhíti, hogy fél órát sem képes egyedül, a saját gondolataiban lenni. Nekem nem kéne egy ilyen pasi. Tudjon már heti pár estét egyedül tölteni egy felnőtt ember. Arról nem is beszélve,hogy minden program pénzköltős volt, képzelhetjük, hogy az ilyen mennyit költ havi szinten 'szórakozásra'.
2023. máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem jönnék össze vele, nálam nem működne a dolog.
2023. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Nálam kizáróok ha valaki nagyon szociális.
2023. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!