Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar minden nő párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden nő párkapcsolatot? Mi a jó benne?

Figyelt kérdés

Volt már életem során több hosszú kapcsolatom, de most, hogy lassan három éve szingli vagyok, ez az életforma sokkal jobban tetszik. Senki sem dirigál, kér számon, szabad vagyok, oda megyek ahova és akkor amikor akarok, a saját lakásomban kedvem szerint működhetek és csak azt kell tennem amihez kedvem van. Nyilván időnként a közelség, intimitás hiányzik, ilyenkor igyekszem összeszedni egy alkalmi dolgot tinderen/bumbleön, de nagyon nehéz, mivel szinte minden nő ott kapcsolatot keres. Mi ennek az oka? Ennyire nem tudja senki feltalálni magát? Unatkoznak, függeni akarnak valakitől?


F30



2023. máj. 23. 15:27
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
91%

1. nem mindne nő akar párkapcsolatot, sokan vannak akik csek szexelni akarnak és annyi.


2. Akik meg párkapcsolatot akarnak, ők élvezik az elköteleződést, hogy van valakijük, hogy összetartoznak valakivel, közös jövőt tervezhetnek, stb...


Mind férfiak, mind nők.

2023. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
22%
Mert magukban életképtelenek.
2023. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
28%
Kettesnél a pont, ugyanezt gondolom.
2023. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
88%

Nahát, egy párkereső oldalon a szingli nők párt keresnek?! Hallatlan!

Szerintem ne ott ismerkedj, hanem pl bulikban, való életben, meg szexpartner keresőn.

Igaz, hogy ott csak ezredik leszel a sorban, mert az a nő, aki nem akar kapcsolatot, az szex nélkül is megvan. A legritkább, aki csak szexre keres valakit, ingyen, és ki is néz valahogy, de nála igen hosszú a sor.

2023. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
89%
Most az a baj, hogy nehezen jutsz ingyenszexhez? Akkor lehet fizetni a prostiknak.
2023. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
88%
Mert a nők többsége nem képes érzelem nélküli alkalmi szexre, vagy legalábbis nem élvezi azt. Ha te a kapcsolataidban a korlátokat, a dirigálást, a kontrollt tapasztaltad meg, akkor rossz kapcsolataid voltak eddig. Elárulom, nem minden kapcsolat ilyen, normál esetben hozzátesz az ember életéhez és nem elvesz belőle.
2023. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó, igen, csak az unalmas a férfiaknak. Nekik a toxikus nők kellenek, aztán csodálkoznak, ha végül inkább a szingliséget preferálják.
2023. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
64%
7-es, mi igen? :D
2023. máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
92%

Én azokat a nőket nem értem, akik alkalmiznak. Sokkal biztosabb (és biztonságosabb), ha magamnak okozok örömet, mintha random pasikra bízom a dolgot.

Ami a párkapcsolatot illeti, sokan attól remélnek/nyernek biztonságérzetet.

Engem csak azért mozgat, mert még él a fejemben egy kép egy saját családról. De, akkor se megyek falnak, ha nem jön össze. Én határozottan látom a szingli lét szépségeit is. De, annak is meg van a maga bája, mikor van párod, akit szeretsz és viszont szeret. Mikor megvannak a közös viccek, szófordulatok és egy nézésből tudod, mit gondol a másik. Mindkettő roppant kielégítő tud lenni. Csak utóbbi sokkal törékenyebb és melósabb. Aztán tudjuk jellemzően mi a vége.

Aztán, van az a kevés, akinek ez az idilli időszak huzamosabb ideig megmarad és belőlük lesz a pozitív példa, ami tartja a többiben a lelket.

2023. máj. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
89%

"egy alkalmi dolgot tinderen/bumbleön, de nagyon nehéz, "


Nem kéne ingyen protinak nézni a nőket.

2023. máj. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!