Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetne egy fiú, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetne egy fiú, ha a külseje miatt egy lány sem akar tőle semmit sem, pedig ez a fiú is normális szenvedélyes szeretkezésekre és normális párkapcsolatra vágyik, mint minden ember?

Figyelt kérdés
Állandóan látok egymással csókolózó párokat én is szenvedélyes fiú vagyok, folyton arra vágyom, hogy egy lánnyal lehessek minden jóra nyitott vagyok, még szabadban is szexelnék stb. szóval vannak vágyaim, de a fránya külsőm miatt már nem is jöhet nekem össze semmi sem? Eddig egy csajt sikerült rávennem a szopásra szabadban, de ennyi az egész, mintha átkozva lennék, nem akar összejönni semmi sem azóta sem. Olyan nehéz egy lányt is találni, aki belemenne velem a dolgokba vagy akarna járni velem, mindig elutasítaank, már semmi önbizalmam sincs, csak a hülye vágyaim kínoznak, de leginkább egy normális kapcsolatnak örülnék, szerelem, szeretet, szexre vágyom.
2013. febr. 19. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Vele vedd fel a kapcsolatot, o allitolag pasit nem talal maganak: [link]


;)

2013. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Mit tehetne? Befejezhetné ezt az óvodás kislányokat is megszégyenítő nyávogást, és tehetne valamit a külsejéért. Habár, ahogy ezen az oldalon tapasztaltam, a külsejükre panaszkodó srácoknak sose a külsejükkel van a gond, mindig valami iszonyatos belső difijük van...
2013. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Te bolond is vagy meg sírós kislány.

Mi lenne ha tennél a jó külsőért,és mi lenne ha kapcsolatot szeretnél a lánytól és nem rögtön nyilvános szopást?!

2013. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Ember! Ha ez érdekel csak akkor ott van a fizetős lehetőség...


Szerencse azért a lányok 90%-a még nem csak arra vágyik amire Te és hidd el nem a külsőddel van a probléma!

2013. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Változtass a külsődön! Ha ez nem megy, legyél gazdag! Ha az se megy, menj hivatásoshoz! Más megoldás nincs, a belsőd nem fog érdekelni egy lányt sem.
2013. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Változtass a külsődön!"

És ha mondjuk nem tud rajta változtatni? Mert csúnya az arca?... Nem olyan könnyű az, mint ahogy azt gondoljátok..

2013. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Mongyuk Az önbizalommmal van a gond Mert hisz ha te is igy gondolod Akkor ...

De azt lehetne tenni pl. Hogy Jo fej leszel a csajokkal vagy ki kèred egy csajbaràtod vèlemènyèt hogy Miben kène vàltoztatnod ! :)

De egy csaj rokon is meg teszi csa ne legyen elfogult.

2013. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 Tisztában vagyok vele, én se tudok. Azért folytattam utána.
2013. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csapd ki a buszon
2013. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!