Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy minden lány csak szexelni akar velem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, pedig én komoly kapcsolatot keresek, és azt hinném, hogy a nők is erre vágynak, ehhez képest szinte mindig oda lyukadunk ki az ismerkedés során, hogy csak szexet akarnak tőlem. Nem tudom, hogy ez most miattam van, vagy szimplán csak a lányok nagy része inkább szexkapcsolatra vágyik. Külsőre jól nézek ki, de azért nem vagyok úgy elájulva magamtól, inkább átlagosnak mondanám magam, nem tudom, mivel váltom ki ezt a nőkből.

2018. jan. 22. 07:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg megbízhatatlannak tartanak, vagy ilyen nőfalónak, aki nem kapcsolatra való.
2018. jan. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

Buta vagy. Az a gond. Ha nem szexelos not akarsz ne olyanoknal probalkozz. Ezer es egymillio no akarmilyen jol nezel ki nem akarna csak szexelni veled :D

Az a baj veled hogy rossz helyen probalkozol. Egyebkent meg ilyen nincs. Trollkodas;)

2018. jan. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
párom azt mondta nem akar veled ugyhogy a minden nő bukta, ne legyél ilyen nyomorult
2018. jan. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Több infót
2018. jan. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én biztos nem akarok veled szexelni.
2018. jan. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nyilván azokról beszélek, akik kel ismerkedem.

Ez úgy szokott zajlani, hogy megismerkedem egy rendesnek látszó lánnyal, aztán csókolózunk, szeretkezünk, és nagyon jól érezzük magunkat, és aztán jönnek az ilyen dumák, hogy csak szexkapcsolat maradjon ez, mert hogy nem tudnának bennem megbízni, meg ilyen hülyeségek. Pedig én ha valakivel komolyan összejövök, akkor sosem csalnám meg.



Komoly válaszokat ,ha kérhetném. Poénoskodó válaszokkal sincs gond, ha tényleg viccesek, de ilyen gyenge eresztésektől inkább kíméljetek.

2018. jan. 22. 08:30
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
A sorrenddel van nálad a gond. Előbb kell egymást megismerni, megkedvelni, utána jöhet a szexelgetés. Ha első pár randin már megdugod, akkor ne csodálkozz, ha olyan pasinak gondolnak, aki fűt-fát megdug.
2018. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen exem.


Nagyon fontos volt nekem, de nem bíztam benne. Kiszámíthatatlan volt, ritkán jelentkezett, lemondott vagy random csinált találkozókat, más lányokról mesélt nekem, túl sokat viccelődött azon, hogy szeretem e, meg ilyesmi hasonlók. Néha úgy éreztem fontos vagyok neki, néha nem.


Vártam, hogy benyögi, hogy legyünk együtt, de nem történt meg. Majd mikor mégis, mert elkezdtem én is ismerkedni mellette, és ez zavarta, utána bejelentette, hogy mit szólnék, ha azt mondaná, hogy sokat gondol egy lányra, akivel régen szexeltek..


Gyúrj a megbízhatóságra, mert nem vagyunk gondolatolvasók, csak tettekből és szavakból értünk. Mutasd be a családodnak, mondd, hogy fontos neked, szervezz nem csak szexes programokat, és mesélj neki a terveidről, amiben egy nő is helyet kap. Nyilván csak a 3. Vagy sokat randi után ezeket.


Lepd meg valami pici, személyes ajándékkal, ami jelzi, hogy figyeltél rá. Pl ha imádja a kacsákat, adj neki egy zacskó kacsakaját és vidd el kacsákat etetni meglepetésként.


Ilyenekből tudjuk, hogy valóban komolyan tervez velünk a másik.


Megmutathatod még nekik a kedvenc dolgaidat, ez is ilyen.

2018. jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kockázatkezelési és kiválasztási technika kérdése. Változtass rajta.
2018. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

#7-nél a pont. Legtöbbszőr a lányok randizási elveikben is benne van, hogy nem fekszünk le pasival már az elején!

Sok lánytól hallottam olyan storyt is, hogy kedvesnek tűnő srácnak beadta a derekát első alkalommal, épp ezekből a találkákból nem alakult ki később semmi.

Az is lehet, hogy rosszul választasz, mert rendes lány alapból nem jutna el odáig, hogy lefeküdjön veled. De az sem csoda, ha nem bíznak benned, amikor szeretkezésre kéred őket, amikor túl korai. Ezt zárd ki az ismerkedési szakaszból és inkább beszélgessetek többet.

2018. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!