Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legjobb barátsàgból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátsàgból szerelem?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jo fiu haverom, évekig legjobb barátok voltunk és olyanok voltunk mint a testvérek. Aztán hirtelen a semmiből elkezdtünk kavarni elmondta az érzéseit de nekem akkor még nem voltak. Utánna nalam is kialakultak később az érzelmek és el is mondtam neki. Ezzel csak az a baj hogy mindig részegen kavarunk, de józanul is elmondtuk egymásnak hogy érzünk egymás iránt valamit, viszont a csávó nem bízik bennem mert fel a csalodastol, pedig én tényleg soha nem csaltam meg senkit meg semmi ilyesmi. Szerintetek kialakulhat ebből még valami?

21/L



2023. máj. 24. 02:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Simán kialakulhat. Barátság már úgy is ugrott, ha ettől fél a srác.

Nagyon fontos a bizalom. Ha egész életében a csalódástól fog rettegni, azt később nagyon megbánja majd.

2023. máj. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért ne alakulhatna?

Más perspektívában kell közelednetek egymáshoz. Idő pedig mindent megold.

2023. máj. 24. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést, mert már érzéseid vannak iránta és neki is elmondásod szerint. Úgy érted, hogy barátságból párkapcsolat inkább? Természetesen kialakulhat, de csak ha mindkettő fél akarja és persze csakis akkor működőképes, hogyha az alap megvan, vagyis az őszinteség, bizalom, kommunikáció és szerelem.

Ha valamelyik hiányzik, akkor kár belefogni, mert úgysem lesz hosszútávú a kapcsolat.

2023. máj. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Update: nem szól hozzam random a semmiből, és most 0-24 a legjobb (mostmár csak volt) barátnőmmel van. Xd :)))
2023. máj. 29. 02:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!