Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinder. Már egy férfi sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder. Már egy férfi sem akar tartós párkapcsolatot? Csak a szex!

Figyelt kérdés

Mióta megjelent a lehetőség, hogy meg lehet adni, milyen kapcsolatot keres az ember a Tinderen szinte nem látok más, csak azt, hogy “Rövid távú móka”, “Rövid táv, de hosszú ok”, “Barátokat keresek”, (persze, szexelni akar “barátként, kötöttségek nélkül), vagy azt adják meg, hogy “Még nem tudom”.


Tényleg a szexről szól minden, minél több nőt megkapni. Ki az, aki még hisz a párkapcsolatokban 2023-ban? Elkeserítő.


2023. máj. 24. 10:44
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok, a keresőm 32-38 férfiak körében… egyik sem akar elköteleződni. Ilyen világot élünk?
2023. máj. 24. 10:46
 2/34 A kérdező kommentje:
Az más téma, hogy “elköteleződik”, aztán ugyan úgy ismerkedik tovább…😂 Sok nő elhiszi, hogy a mai világban ők az egyetlenek a pasiknak, mert annyi mindent megtesz értük. Ja. Nézz bele a telefonjába. 😂
2023. máj. 24. 10:48
 3/34 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk a Tinder soha nem arról volt híres, hogy ott aztán mindenki sírig tartó kapcsolatot akar. A többség mindig is csak dugni akart.
2023. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
73%

"Ki az, aki még hisz a párkapcsolatokban 2023-ban?"

Mondjuk mindnki, aki képes felfogni, hogy a világ nem csak egy szexpartnerkeresőből áll.

2023. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
72%

Igen, 90%-ban nem komolyat keresnek, de ez nem jelenti azt, hogy kizárnák a kapcsolatot, ha találnak olyan nőt, aki szimpatikus nekik.


Amúgy 3-as a Tinderen kívül is ilyenek a férfiak.

2023. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem sokan keresnek igazi társat, akivel szeretik egymást és talán leélik majd boldogan az életüket.


De ez k**úrvára nehezen jön össze.


Ezért főleg azoknak akiknek évek óta semmi nem jön össze már a kaland is elég.

Persze olyanok is vannak akik eleve csak szexre utaznak ---> és ezekből jön le az, hogy mindegyik csak megdugni akar :)

2023. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
87%
A férfiak többsége és számos nő így él. Csak annyi, hogy belebotlanak olyanba, akibe belészeretnek aztán ismét csak szexre vágynak, körbe-körbe míg végül letelepednek és vagy elég a partner, vagy ugyanúgy folytatja.
2023. máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Volt már onnan rendes párkapcsolatom egyébként. 1 db. Olyan pasival persze, aki kívülről egyáltalán nem volt az esetem, majdnem kicsit csúnyácska is volt…. De látszólag szeretett, mindent megtett értem csak éppen nőnek nem éreztem magam mellette…
2023. máj. 24. 10:54
 9/34 A kérdező kommentje:
Az olyan sosem nyugszik meg. Mindig is a szex lesz az élet.
2023. máj. 24. 10:55
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Tinder? 😂😂
2023. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!