Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Haverom miért hasonlítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverom miért hasonlítja magát Leonardo Dicapriohoz?

Figyelt kérdés

Szóba került, hogy van egy 30 éves ismerősöm, aki szingli, és ezt írta rá:


[link]


Legszívesebben felrúgnám nőként.

28L



2023. máj. 25. 11:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%

Miért rúgnád fel? Megvan a joga a saját véleményéhez, ahogy neked is a sajátodhoz.


Én 29 éves férfi vagyok és 18-24 éves nőkkel ismerkedem. Ettől függetlenül még vannak korombeli női haverjaim, jóban vagyok a korombeli (és harmincas, negyvenes) női munkatársaimmal is. Emberileg nincs semmi bajom velük csak a koruk alapján.

2023. máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy frusztrált, sikertelen kis senki, az ilyenek szokták szidni a nőket, mert nem kellenek nekik. Szánalmas.
2023. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen emberrel nem is értem, miért beszélgetsz. Kár, hogy nem az óvszerben végezte anno.
2023. máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
21%
Az 1. vagyok. Amúgy én sem értem ti hogy vagytok jóban, ba ennyire eltérőek vagytok.
2023. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

Minden joga megvan ahhoz, hogy válogasson, olyan szempontok alapján, ahogy szeretne. Még szidhatja is a többieket. Igaz, csak olyat, aki tehet a dologról.


Nekem is jogom van 21 éves nőként az ilyen undorító perverz bácsikat elutasítani, vagy barátnőkkel körberöhögni.

2023. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
5. És ha az egyik jó barátnőd, korodbeli tesód, hasonlód összejönne egy 30 éves férfival, akkor is gyűlölködnél, elítélnéd, kibeszélnéd őket? Vagy tudnál olyan elfogadó lenni, mint manapság a melegekkel, vagy interracial kapcsolatokkal is szoktak?
2023. máj. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
53%

Joga van az ilyen felfogáshoz. Neked, meg másoknak pedig joga van megszakítani vele a kapcsolatot, ha nem akartok többé ilyen primitív barom társaságában megjelenni. Sok mindent elmond egy emberről, hogy kikkel veszi körbe magát. Én nem akarnám, hogy egy ilyen alak barátjának tartsanak.

A fizikai erőszak viszont felesleges, és elítendő, szóval ne golyamodj hozzá.

2023. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Én szerintem ez a csávó egy incel
2023. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Most bocsánat, javítsatok ki ha tévedek. Jobb oldalon nem a saját szövegsávunk van? Nem lehet, hogy a kérdező a saját dumáját fotózta?
2023. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

#6 nem, nagyon bírom a barátnőm (22) 30-as pasiját, jók együtt. Amúgy nagyon régóta ismerjük a pasit, bőven azelőttről, hogy összejöttek volna. Elfogadó vagyok. Azt írtam jogom van, nem azt, hogy élek is ezzel a jogommal.


Egyébként meg nem minden 30-as pasi gondolkodik így akkor sem, ha véletlenül tényleg fiatalabb a párja.


Nem azzal van a gond, hogy mekkora a korkülönbség, hanem azzal, hogy hogyan gondolkodik. Hogy a fiatal csajban a fiatalságot látja vagy az embert és hogy mennyire nem tiszteli azokat, akik nem jönnek be neki.

2023. máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!