Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, ha a nő első randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha a nő első randira haspólót vagy nagyon rövid rövidnadrágot, szoknyát vesz fel, akkor nem terveznétek vele kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Vagy ez nem befolyásolja a dolgot?

2023. máj. 25. 16:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfifüggő, lehet komolyat is szeretne, lehet csak szexet.
2023. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Úristen ezek a kérdések, ezektől a nulla önbecsüléssel rendelkező nőktől :DD

Nem mindegy?

Olyannal a kutya nem akar tervezni semmit, aki egy póló és egy nadrág stílusa alapján dönti ezt el :D

2023. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
pont, hogy ekkor terveznék igazán! számomra egy párkapcsolat fontos része a szex és szenvedély, azt pedig hosszabb távon nem tudom fenntartani olyan nővel, aki folyton szégyellősködik és takargatja magát. (volt ilyen barátnőm, utána megfogadtam, hogy többet ilyet nem). a nyárban az az egyik jó dolog, hogy a sok hideg hónap és beöltözés után végre lehet hordani a sokat szabadon hagyó cuccokat - látványnak is nagyon vonzó, na de egy kis simogatás, és rögtön a párod fedetlen bőrét érinted - szinte állandóan kívánjuk egymást és forr a szenvedély
2023. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
viszont sajnos még most a 2020-as években is ott tartunk, hogy ha a nő nem elég visszafogott szerelésben jön az első néhány randira, azt sok kedves férfitársam szexre való felkínálkozásként értelmezi. szóval nem lennék meglepődve, ha akkor sem haspóló-rövidnaci kombóban jönnél, ha amúgy stílusodba vág
2023. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért a kidobom amim van, meg a szégyenlős vagyok szex előtt között van különbség. :D


Egy jól összerakott, nem mutogatós szett + önbizalom, kedvesség, nyitottság bármelyik haspólós, mellkidobós összeállítást lekörözi.


Csak amiatt, hogy mutogasd magad a férfinak, ne menj ilyen öltözetbe. De ha eleve így öltözködsz, akkor ne hazudtold meg magad.

2023. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mini rövidnadrágban és topban randiztam először a férjemmel vagy tíz éve, mert árnyékban is 30+ fokban abban esett jól a rakparton sörözni. Tragédia komolyan, #mindennőcéda
2023. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%

"Azért a kidobom amim van, meg a szégyenlős vagyok szex előtt között van különbség."

ahogy aközött is, amikor folyton szinte lázban égsz a másiktól és majd leszaggatnád róla a ruhát, meg amikor heti egyszer végül is megkívánod mikor a szex előtt pár percre kivételesen magára kap valamit ami neked bejön

de nem vagyunk egyformák. valamelyik férfit pont az izgatja, amikor egy alaptermészetileg visszafogott nő szex előtt hirtelen merész vadmacskává átváltozik - én ilyenkor nem tudom átváltani a kapcsolót, ugyanúgy egy visszafogott nőt látok, aki tőle idegen dolgokat csinál

végső soron egyetértünk, hogy az ember ne hazudtolja meg önmagát.

2023. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 21 évesen rohadtul nem fárasztottam magam azzal, hogy juj ki mit gondol, ha nyáron miniben volt kedvem hűsölni. Jól választhattam randipartnereket a jelek szerint, mert egyik sem gondolta, hogy ezért kevesebb tisztelet járna nekem emberként.
2023. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Olyan végleteket hozol fel, 7-es. A szex nem csak annyiból áll, mint amit leírtál. Maga a folyamat sem csak annyi, hogy látod őt haspólóban és akkor feláll. Sokkal összetettebb azért ennél. Szenvedélyes, csinos, vonzó, csíntalan, stbstb lehet úgy is, hogy nem mutogatja az utcán a pocakját/feneke alsórészét/mellét. Attól, hogy ezek a részek rejtve maradnak, még nem jelenti azt, hogy egy unalmas, visszafogott, szerény, bigott nőről beszélünk.
2023. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Legyen abban, amiben jól érzi magát, ma már a rövid gatya meg a rövid póló egy tök általános viselet, nem értem miért kell róla úgy beszélni, mintha füdőruhában mászkálna valaki a városban.
2023. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!