Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, ha a nő első randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha a nő első randira haspólót vagy nagyon rövid rövidnadrágot, szoknyát vesz fel, akkor nem terveznétek vele kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Vagy ez nem befolyásolja a dolgot?

2023. máj. 25. 16:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem kövezzük is meg az ilyen vérbajos cédákat, akik így akarnak kísértésbe vinni 🙄
2023. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
Ha elfogadná, hogy állandóan a lábait nézném, akkor rendben lenne a dolog, terveznék vele tovább.
2023. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%
Haspóló és rövidnadrág? Még nagyanyám is rád csapna újságpapírral, melyik idősíkról tévedtél ide?
2023. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

"Maga a folyamat sem csak annyi, hogy látod őt haspólóban és akkor feláll. Sokkal összetettebb azért ennél. Szenvedélyes, csinos, vonzó, csíntalan, stbstb lehet úgy is, hogy nem mutogatja az utcán a pocakját/feneke alsórészét/mellét. Attól, hogy ezek a részek rejtve maradnak, még nem jelenti azt, hogy egy unalmas, visszafogott, szerény, bigott nőről beszélünk."

túlbecsülöd a férfiműködés komplexitását. igen, sokféle szexuális színezet van, de sokunk számára azért alapvetően nagyrészt egy külsőhöz-testhez kötődő dolog, különösen fiatal korban.

na mindegy, ez lassan már egy másik kérdés.

2023. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem becsülöm túl. Nálunk se kizárólag lelki folyamat ez az egész, de nem is erre gondoltam ez alatt. Hanem arra, hogy felizgulni senkinek sem annyi, hogy lát egy pocakot meg két fehér combot. Sokkal több minden van a háttérben, csak nyilván ez nincs benne a közbeszédben.
2023. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem sokat számít, legalábbis nekem nem.

Annyi, hogy ne nagyon kivágott felsőben legyen és látszanak ki teljesen a mellei meg a bimbói, ugyanez vonatkozik a szoknyára is pl.

És ilyeneket utcára se ajánlatos nagyon felvenni, és nem is illik. A miérteket szerintem tudjátok.

Múltkor villamoson volt egy csaj, akinek nagy mellei voltak, melltartót se vett fel, és kivágott felsőben volt. Szóval kb. semmi értelme nem volt egyáltalán felsőt se felvennie, mert pont ugyanúgy mindent lehetett látni a melleiből.

És ha valaki ránézett, fejeket vágott és nem értette miért nézik őt annyian.

Gondoltam szólok neki, hogy legközelebb öltözzön már fel rendesen, de remélem az élet megtanítja majd erre, vagy a szülei.

Pedig alapból nem érdekel egyáltalán ki mit vesz fel, de azért vannak határok...

Konkrétan nem éreztem jól magam ott, kényelmetlen helyzetbe hozott. Nem csak engem, hanem másokat is.

És ezt kéne megérteniük, hogy egyébként senkit nem érdekel mit vesznek fel, csak kulturáltan kell csinálni. Én sem lógatom ki félig a gatyából...

2023. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
23%

Nem hinném, hogy egy randiszituációban ez számítana. A férfi részéről az számít, hogy éppen milyen életszakaszban van: egy ilyen kiélem magam, mindent megdugok, ami mozog, vagy már egy higgadtabb, családot akarok, komoly érzelmeket, stabilitást szakaszban.


Tehát ha valaki komolyat akar, akkor nem fog átkerülni a másik életszakaszába csak azért, mert kicsit lengén-kihívóan öltöztél 40 fokban.

2023. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne terveznék? Vedd fel azt, amiben jól érzed magad. Gondolom nem egy téli forraltborozásra mennél így. :D
2023. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!