Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diplomás nőből Európa szerte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás nőből Európa szerte egyre több van arányaiban, mint férfiból, ennek részben lehet köze ahhoz, hogy sok diplomás nő egyedül marad?

Figyelt kérdés

[link]


Mármint a saját környezetemben úgy vettem észre, hogy a férfiak és a nők is elég válogatósak, csak míg a férfiak inkább külsőségek alapján, addig a nők ilyesmiket néznek mint például a diploma.

A diplomás nők többsége diplomás párt szeretne magának,legalábbis amennyire észrevettem. Nekem 2 diplomám van férfiként,és elég gyakran kerül elő már a beszélgetés legelején a végzettség téma,ami minimum fontos lehet a számukra,ha rögtön ezekről kérdeznek,h pontosan milyen diplomáim vannak.

Nyilván ezt nem lehet mindenkire ráhúzni, de van egy olyan érzésem,hogy lehet némi összefüggés a fokozódó elmagányosodás és a diplomások nemek szerinti aránya között.

Vajon ez a jövőben is így fog fokozódni? Vagy pedig a diplomák fognak teljesen elinflálódni, és pár évtizeden belül már senkit nem fog érdekelni,h van e valakinek vagy sem? Mint ahogy már manapság is a diplomás állások sokszor jelentősen kisebb presztízzsel járnak, mint mondjuk régebben.



2023. máj. 30. 23:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
21%

Azért nőtt meg ennyire a diplomás nők száma mert az ilyen GTK és egyéb büfé szakokon gyakorlatilag különösebb erőfeszítés nélkül szerezhet bárki papírt amit diplomának hívnak, az más kérdés hogy mire lesz jó.

De meg is lehet érteni valahol, nem igazán látni nőket villanyszerelő meg teherfuvarozó vállalkozással.

Nem létszükséglet a diploma ahhoz hogy valaki jól éljen.

2023. máj. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
24%

3 diplomàs nőként igen is fontosnak tartom hogy a páromnak is legyen végzettsége. Legjobb példa rá az amikor találkoztam 10 év után gyerekkori legjobb barátnőmmel (megszakadt a kapcsolat) és beültünk kávézni, mindegyikünk mesélt ki mit csinált, én meg ugye kezdtem az elején hogy jaja, akkor ott meg ott végeztem a bachelort…. Erre megkérdezte mi az. Elkellett magyaràznom, pedig érettségije neki is van.

Szòval ilyenekre kb nem vagyok kiváncsi, mert az akinek nincs diplomája felse fogja mennyi meló ez. Mennyi lemondás, kitartás, kínzás…

Jövőről meg ne is beszéljünk mint biztosabb financiális kilátások, szellemileg fejlettebb intelligencia, kitágult horizont, stb.

Szóval mestert végzettek írhatnak :D

30/N

2023. máj. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
14%
Ez abszolút így van, vannak is róla tűpontos tanulmányok, hogy mégis mennyiben függ össze a végzettség a házasodással, de ez az egyedüllét döntés kérdése, és akármikor véget érhetne,ha akarnák a nők.
2023. máj. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Wow, csak *akarni* kell egy normális férfit? Ejha! Megálmodni meg manifesztálni?
2023. máj. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
2-es, 3 diplomásként egyetlen mondatot sem tudtál helyesen leírni. Még az igekötős igék sem mennek, a központozásról ne is beszéljünk. "elkellett, felse", ezek milyen szavak?
2023. máj. 31. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
1%

Engem nem érdekel, h van-e pasinak diplomája, mindaddig amíg a havi 3milla nettó lerakja az asztalra.

Diplomás, N/24

2023. máj. 31. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%
2. Kevélységed határtalan. Ajánlom Friderikusz podcast egy juhásszal készült interjúját neked esettanulmánynak. Annak a természetes bölcsességnek, érzelmi intelligenciának és szakmai tudásnak, melyet a juhász tanít is diploma nélkül, te egyelőre nyomába sem érhetsz a diplomáiddal viszont tanulhatsz belőle.
2023. máj. 31. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Vilag eletemben diplomások vettek körül, szüleim, ismerősök, kollegák. de egyikük sem gondolkodott ilyen lekezelően, mint itt egyesek.
2023. máj. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
3 diplomás nő de már a negyedik szó nem megy. :DD
2023. máj. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
28%

Melyik az értékesebb férfi?

A diplomás tanár, vagy a szakmunkás, aki végzettségét meghazudtolóan intelligens, mindenhez (is) ért, rendelkezik egzisztenciával, és még nem is rosszul keres.

2023. máj. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!