Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány időt kér mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány időt kér mire számítsak?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy lánnyal néhány hónapja már. Voltak találkozók, napi telefonálás stb. Mégis azt írta hétvégén hogy nem tudja mit akar, adjak neki egy kis időt. Addig ne keressem. Ilyenkor mire számíthatok? Nem akarom feladni még
2023. jún. 6. 07:02
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szakítani akar, csak még nincs jobb akire le tud cserélni.
2023. jún. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem egyszer volt ilyen, amikor egy találkozóból még nem tudtam eldönteni, hogy tetszik-e a másik. Online ismerkedésnél könnyen lehet ilyen, amikor önkéntelen elképzeled a másikat valamilyennek és aztán a valóságban kicsit más. Én mondjuk közben is beszélgettem az illetővel és mellette döntöttem, bár nem lett túl hosszú távú a dolog.
2023. jún. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján szerintem semmi jóra. Nem valószínű, hogy ő keresni fog téged. Hagyd békken.
2023. jún. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 NTBS ***** válasza:
90%
Szakítás. De kivételek mindig vannak.
2023. jún. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem tetszel neki, de nincs benne annyi gerinc, hogy ezt őszintén megmondja.
2023. jún. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy ki kér időt, ez sose jelent jót. De persze nincs veszve semmi, a kommunikáció és az elfogadás a kulcsa mindennek.
2023. jún. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két dolog jut eszembe: pár hónapja ismerkedtek, és még csak "Voltak találkozók, napi telefonálás stb. " - nem jössz be neki, és így akar finoman lekoptatni. Esetleg más befigyelt és megvárja, abból mi sül ki, mert tartaléknak azért jó lennél.

Szerintem felejtős.

2023. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Leclerc ***** válasza:
100%
Nem meri felvállalni hogy igazából nem tetszel neki. Fél megbántani, de igazabból nem akar veled lenni. Ha van benned egy kis kedvesség, akkor megteszed neki azt a szívességet, hogy te mondod ki hogy szakítsatok!
2023. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki időt, végtelen mennyiségben! Magyarán hagyd a fenébe és lépj tovább. Ha mégis meggondolja magát, akkor keresni fog.
2023. jún. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!