Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belemennétek ebbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek ebbe?

Figyelt kérdés

Egy srác randira hívott, neten ismerkedtünk meg, már az első naptól kezdve meg volt a közös hang, jól elvagyunk. Rengeteg közös dolog van bennünk. Most fogom majd két hete ismerni, és szombaton lesz a randi. Egy nagyobb város volt az első randi célpontja, amihez az ő lakhelyétől útba esik neki az enyém.

Azt beszéltük, hogy itt nálunk sétálgatunk a városban, esetleg eszünk vagy iszunk valamit ha úgy alakul, megmutatok neki néhány helyet. De sajnos esőt ír, így B tervnek azt beszéltük, hogy elmegyünk abba a nagyobb városba amit alapból megbeszéltünk.

Általában jók a megérzéseim az emberekkel kapcsolatban, emellett egyáltalán nem tűnik olyannak, aki hátsó szándékkal jönne el hozzám, plusz neki majdnem több mint egy óra autó út eljutni ide.

Beülhetek a kocsijába? Én szívem szerint megtenném, a fent említettek miatt, de pár ember elbizonytalanított, hogy semmiképp se tegyek ilyet.

Ti mit tennétek?


2023. jún. 7. 06:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, belemennék
Semmiképpen sem mennék bele
21 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő lennék akkor én nem ülnék be idegen mellé akit két hete ismerek az internetről. Jobb vigyázni, sok a szemét erőszakos alak. Persze lehet mondani, hogy ez nem mindennapos meg miért tenné, de szerintem vigyázni mindig jobb, mint utólag keseregni.
2023. jún. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sokat beszélünk, hívásozunk, sokat mesél magáról, ezért nem gondoltam, hogy bármiféle negatív dolgot tenne velem...
2023. jún. 7. 06:55
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Első randi előtt nem adnám meg a címem és ugyanúgy nem ülnék be az autóba. Szerintem jobb egy megbeszélt helyen találkozni, ami után mindenki megy nyugodtan a dolgára.
2023. jún. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%

És ha te is saját kocsival mennél oda abba a nagyobb városba?

Így nem lenne közelező hogy beülj mellé, meg randi után mindenki mehetne haza.

Nem tudom hány éves vagy, én simán beülök valaki mellé 40+ osan sok meglepetés már nem ér, jó az emberismeretem.

Megérzéseidre is hagyatkozhatsz. Ha valami nem stimmelőset érzel, akkor inkább buszozz haza vagy taxi, vonat, roller, bicikli, bármi.

2023. jún. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is helyesek szoktak lenni a megérzéseim emberekkel kapcsolatban, felnőttként nem is tudok mondani egy esetet sem, amikor tévedtem volna. DE! Naivság azt gondolni, hogy nincsenek remek manipulátorok, főleg neten keresztül, ahol a nonverbális kommunikáció nagyrészt kimarad, és jóval kevesebb jelből lehet olvasni.

Szóval nem, elsőre nem ülnék be a kocsijába. Visszafelé meglátnám, talán igen, talán nem.

Ráadásul, ha bármi miatt nem lenne szimpatikus élőben, így sokkal nehezebben “menekülsz”.


Jobb legalább elsőre óvatosnak lenni, egyetlen életed van.

2023. jún. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Édes szívem, én egy pár hónap után se hittem, hogy az exem bármi rosszat tenne velem. Aztán kaptam egy olyat, hogy két szekrény közül nem tudtam kimászni.

Első randin menjetek olyan helyre, amit ismersz, nappal, emberek közé. Nem hiszem el, hogy nincs abban a városban egy nyomorult kávézó, ahol egy órat tudtok beszélgetni. Vigyetek esernyőt. Még romantikus is tud lenni, ha egy esernyő alatt, összebújva sétálok.

Idegen kocsijába ne ülj be! Mi van, ha neked mégse annyira szimpatikus élőben, te viszont nagyon bejössz neki, és elkezd rádnyomulni? Sajnos az a tapasztalat, hogy nagyon sok pasi nem tudja kezelni a visszautasítást, főleg több hét udvarlás után.

2023. jún. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltuk ezt a kocsikázást, hogy itt nálunk sétálunk stb.

Ezt nem mondtam neki, de ha szimpatikus akkor csak abban az esetben mennék vele tovább kocsival, ha nem, vagy rossz az előérzetem akkor hazajönnék.

2023. jún. 7. 07:09
 8/18 anonim ***** válasza:
16%

Én már lyen kíngörvcsölős találkzokba se mennék bele, hogy még azon is vergődni kell hol.legyünk meg esni fog e, meg minden sz.ron.

Valakivel vagy megy minden egyszerűen flottul vagy nem.

A kapcsolat se lenne külömb.

2023. jún. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Lehet mégis csak egy esernyős séta jobb lesz, aztán ha úgy alakul, hogy lesz második randi és jónak érzem, akkor majd elmegyünk máshova.
2023. jún. 7. 07:10
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Ne ülj be a kocsijába!


Először ismerd meg, randizzatok nyilvános helyen.

2023. jún. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!