Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira strandra akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira strandra akar menni a lány. Szerintetek jó vagy rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Olyan ötlete volt hogy első randin menjünk ki a strandra.

Szerintetek ez jó vagy rossz ötlet?

Gyorsan közelebb lehet kerülni egymáshoz vagy inkább rosszul sülne el?


2023. jún. 7. 16:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Ez attól is függ mennyire ismeritek egymást. Ha már régóta, vagy pl.: barátok vagytok akkor szerintem rendben van. Ha most találkoznátok először, nekem kicsit merész. De ezek szerint nincs takargatnivalója.
2023. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Ez jó lehet. Kevés ruha, együtt a vízben, ...
2023. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem szuper ötlet. Csak még legalább egy hétig esni fog az eső...
2023. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem ismeritek egymást egyáltalán nem jó ötlet.
2023. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem jó ötlet. Ott láthatod a "portékát" minden olyan zavaró tényező nélkül, ami mögé el lehetne maszkírozni bármilyennemű csúnyaságot.
2023. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Kockahas alap, hogy legyen nálad. Azt akarja lecsekkolni ;)
2023. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
Azért jó ötlet, mert bikiniben vagy fürdőruhában hamar kiderül, hogy fizikálisan vonzódnátok-e egymáshoz. Nekem így 40 felett már nem lenne ezzel problémám, ha jó idő lenne hozzá eső nélkül.
2023. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes, hogy csak a nőt kell csekkolni, a férfi szőrösen, hájasan is isten ajándéka.
2023. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

Na, frankó. Legalább biztosak lehettek benne, hogy nem árul a másik zsákbamacskát a testét illetően. Strandon nem lehet alakleszorítós harisnyával trükközni, meg a férfiak sem rejtegethetik a sörhasukat.


Amúgy tök jó, így tuti, hogy a csaj nem önbizalomhiányos, hanem bátran fel meri vállalni az alakját.

2023. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12%
Rossz ötlet. A kigyúrt chadek elvonják majd a figyelmét, rájön vannak nálad jobb pasik is.
2023. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!