Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyáron sokat jártam strandra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron sokat jártam strandra hogy lássak sok jó bikinis csajt, most hogy rossz idő jött erre nincs lehetőség. Mi más megoldás van?

Figyelt kérdés
2017. okt. 28. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Egy tizes skálán mennyire érzed magad szánalmasnak?
2017. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

- Ha nem szempont a személyes jelenlét, akkor ezt a kérdést felesleges feltenni az _interneten_.

- Ha szempont, akkor "nudibár", de az nem olcsó.


Ha egyik sem felel meg, akkor marad a jó öreg várakozás, mire újra nyár lesz.

2017. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Most is lathatsz a szecskaban van csomo. Fel is lehet szedni oket. Vagy rosszl...k.hu 15 ropi es meg le is szxpkod
2017. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Élményfürdő, uszoda, Thaiföld...
2017. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem baromi szexisek a nők egy szép, hosszú ballonkabátban vagy bundában is, sőt, igazából ilyenkor érdekes azt figyelni, ki mennyire van tudatában a nőiességének, milyen ruhákkal operál. Szóval nekem nincs hiányérzetem a többi évszakban sem.
2017. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%

#5


Sajnos sokaknál divat a fekete "szemeteszsák" anyagból készült ronda kabát, pontos nevét vagy márkáját nem tudom, pár éve divat télen.

2017. okt. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Edgar, nőként én is csúnyának tartom a kukászsák kabátot, mindig is a szövetkabát híve voltam. Nekem cipőt venni is ezért nehéz, a legtöbb csicsás, vagy tele van szegecsekkel, strasszokkal... :/ azért szerencsére lehet néha normálisakat is kifogni.
2017. okt. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen kabátról van szó, de nehogy már a divatozás számítson a funkcionalitás helyett.


Komolyan mondom.

2017. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Zárt fürdők hideg időben is üzemelnek. Ha Budapesten vagy top 10 lakosságú nagyvárosban laksz, akkor szinte mindenhol van ősztől-tavaszig elég népszerű zárt strandfürdő. Vonzó, fürdőruhás nőkkel is.
2017. okt. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:

Van bizony:



[link]

2017. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!