Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megmondtam, hogy csak barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam, hogy csak barátság, de úgy érzem, nem érti meg. Telefonon se kéne beszélünk, teljesen szakítsak meg vele minden kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek megmondtam, hogy csak barátság, eddig nem is taliztunk így külön, csak telefonon volt pár hosszabb beszélgetésünk. Érzem a hangjában a sértődöttséget egy kicsit, azt mondja tiszeteletben tartja, hogy van párom, de ennek ellenére erölteti a személyes találkozást, át akar hívni kávézni, masszírozni, nekem nem úgy tűnik, hogy megértette.

Attól is tartok, hogy amúgy kiderült egy lépcsőházban lakunk, de nem ott ismerkedtünk meg.


Szakítsak meg vele minden kapcsolatot? Telefonosat is meg kéne.



2023. jún. 9. 18:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem volt/van pár fiú barátom és tudom, ha az egyik fél részéről vonzalom van, na abból normális barátság nem lesz.
2023. jún. 9. 18:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell több kérdés ugyanarról a témáról? Tiszteld annyira a párodat és magadat, hogy ezt az alakot teljesen ignorálod ezentúl. Te megmondtad neki a szitut, ő nem képes megérteni. Akkor erről ennyit, puszi.
2023. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátod mit gondol!
2023. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek telefonalgatsz idegen pasikkal, ha van baratod? Honnan ismered egyaltalan?
2023. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zárd le teljesen és ne telefonálgass másokkal "barátságból", főleg ha tudod, hogy ő többet akarna. Ez nem barátság és soha nem is lesz az. Csak azért csinálja, hogy hátha idővel meggondolod magad vagy ha eléggé nyomul, akkor adsz neki esélyt. Ne találkozz vele és ne is beszélgessetek inkább egyáltalán.
2023. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2023. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Ha zavaro idegesitő akkor ne barátkozz vele

Ha nem zavaro idegesetítő a társasága hanem feltölt akkor meg miért ne.

2023. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le! Ha nem ért a szép szóból, akkor szakíts meg vele minden kapcsolatot! Hogy van képe masszázst, meg kávézgatást felajánlani, ha már visszautasítottad?
2023. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!