Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoznátok azzal a pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok azzal a pasival, aki így akar felszedni?

Figyelt kérdés
Tegnap beültem egy étterembe ebédelni, ahol a felszolgáló megkérdezte a teljes nevemet a rendelés előtt. Kicsit furcsálltam, mert nem foglaltam asztalt, alig voltak, de megmondtam. Elég ritka nevem van, nincs még egy ugyanilyen nevű ember a közösségi oldalakon. Elfogyasztottam a kajám, fizettem,jöttem el, majd este látom, hogy Instán írt egy ismeretlen pasi. Kiderült, hogy az ő kollégája kérte el a számom, mert nagyon bejövök neki, csak épp mást szolgált ki. Randizni akar velem. Képei alapján amolyan átlagos, nem kifejezetten az esetem, de nem mondanám csúnyának sem. Elmennétek vagy sem?

2023. jún. 30. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom, nekem ez fura.

Nem szeretem az ilyen random ismerkedést, ahol a másik csak a külsőmet látja és az alapján akar velem randizni.

2023. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Háááát izé

Ha már nem jött oda élőben, akkor tegyünk úgy, mintha egy online ismerkedés lenne és legyen először 1-2 hét online ismerkedés.

Máskor jöjjön oda személyesen.

2023. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha a chatelés alatt szimpi és jól elbeszélgetünk akkor elmennék
2023. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lenne szimpi hogy élőben nyúl volt, de azért adnék neki egy esélyt. Soha nem lehet tudni.
2023. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanazt gondolom, mint a 3-as.
2023. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Egy esélyt adnék neki, hátha jól sül el a végén
2023. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Adj neki esélyt, de beszélj vele kicsit sokat, aztán ha szimpi, akkor menj bele találkozóba is :D
2023. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítélném el azért mert élőben nem akart bepróbálkozni egy olyan helyzetben amiben én vendég vagyok Ő meg kiszolgáló mert kifejezetten rosszul is elsülhet ha nem szimpi az illető. Akkor már inkább így próbálkozzon. Ha tetszik a képei alapján én adnék neki esélyt.
2023. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
13%
Egyszerű pincérrel randira neked? Hisz mádám kis asszony vagy ..
2023. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
3-as.
2023. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!