Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csaj azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj azt mondja hogy most még nem találkozna velem akkor egyáltalán akar találkozni valamikor vagy csak hazudik és egyáltalán nem akar találkozni? Pár napja ismerem

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Hol ismerted meg? Valami netes társkeresőn?

Szerintem 1-2 nap után jogos, hogy azt mondja, hogy még nem akar találkozni. Előbb ismerjétek meg jobban egymást, alakuljon ki egyfajta bizalom köztetek, és akkor lehet szó taliról. De lehetőleg ne a jövő héten hozd fel újra a témát. :)

2010. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudod még vannak ezen a Földön olyan lányok akik nem akarnak már az első napon dugni és TALÁN még komoly kapcsolatot is akarnak
2010. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

utolsóval egyetértek!

Engem is megkeresett egy csávó egy közösségi oldalon, tök jól elbeszélgettem vele, de 1-2 nap után már mondogatta, hogy jó lenne találkozni..én meg hárítottam, mert azért ez mégis olyan gyors lenne..most már 3 hete beszélgetünk, de egyre ritkábban ír rám, szerintem kezdett lemondani rólam, úgyhogy megleptem, és ma találkozni fogok vele..hát meglátjuk mi lesz belőle..:D Szóval a lényeg: ha azt mondja hogy még nem találkozna veled, akkor várj türelemmel, legyél nagyon kedves, érdeklődő az irányába és akkor előbb-utóbb biztos összejön

2010. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ám mért kell egyből netes baromságokra gondolni? Egy szóval nem mondta :)

Ám igencsak helyzetfüggő, hogy hogyan is értette valójában. De a "még" szócska azért árulkodó, hogy ha most nem is, de később talán igen.

Az elsőnek meg...megismerni egymást személyesen kell, nem pedig neten.

2010. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ebben a kérdéseben hol írtam olyat hogy dugni? csak arra vonatkozik hogy találkozás, beszélgetés.
2010. júl. 21. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!