Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 9 év korkülönbség sok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 év korkülönbség sok ebben a korban?

Figyelt kérdés

Nemrég megtalált egy lány az egyik közösségi platformon és rám írt.Kora délutántól késő estig beszélgettünk és kifejezetten rendes, intelligens lánynak tűnt (A mostani megszokott átlaghoz képest hihetetlen volt). Meg is beszéltünk másnap délutánra egy találkozót. Csak egy dolgot felejtettem el megkérdezni tőle mindenek előtt.. azt hogy hány éves. Ekkor ért ez a kellemetlen meglepetés, hogy még csak 17 éves.. (Én 26 vagyok) se személyiségre se külsőre nem mondtam volna meg róla, hogy csak ennyi (Annyit tudtam, hogy tanul de kérésére nem mentünk bele ebbe a dologba mert azt mondta nagyon stresszes miatta, gondoltam a vizsgaidőszak). Itt azért elgondolkodtam, hogy ez így annyira talán mégsem oké mert ebben a korban csak sok lehet még ez a 9 év. Egy kis gondolkodás után inkább visszamondtam ezt a másnapi találkozót. Próbált kérlelni és családi példákkal bizonygatni, hogy ez nem olyan vészes korkülönbség még. De végülis arra jutottam, hogy neki még csak most kezdődik az egyetem stb.. ahol azért még ismerkedik az ember. Főleg ebben a korban nem akar még a nagy többség elköteleződni, inkább csak játszadozni (tisztelet a kivételnek persze) amire szerintem én már nem igazán érek rá.

Csak valahol mégis bánom mert már ebben a délutáni beszélgetésben ő sokkal többet nyújtott mint a tőle idősebbek 1-2 napos beszélgetés alatt…

Szerintetek adnom kellett volna egy esélyt neki (legalább csak 1-2 hetet amíg elkezdjük jobban megismerni egymást) vagy jól gondoltam, hogy inkább elengedem ezt a dolgot?


2023. jún. 30. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%

Vágj bele.

Te életed, ne engedj senkinek beleszolast.


Én 39 vagyok és 19 éves csajjal kavarok.

Nagyon bejövöl neki és ő is nekem.


De lenyeges:

- maradj fiatalos,

- legyél képben a trendekkel,

- sorozatokkal (black mirror stb.),

- zenével,

- legyél vele tapintatos,

- ha kell, legyél vagány,

- ha kell, legyél szerény, de ne szolgalelkű,

- legyél határozott, de ne egoista,

- érezze, hogy érdeklődsz iránta,

- asszertiv kommunikációnak olvass utána,

- mindig legyen beszedtema,

- fontos a nevetés, akár beteg dolgokon is,

- ne éreztesd, hogy idősebb, tapasztaltabb vagy, ne oktasd ki stb.

2023. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez hosszútávon ne fog működni. Tehetsz te bármit ő még gyerek te meg felnőtt.
2023. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
igen, ebben a korban sok.
2023. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sunshinedoll ***** válasza:
63%

Igen Ahol a fiatalabb még nincs 25 ott ennyi különbség igencsak sok.

Nem tudom mi van veletek, de nekem 26 évesen nem jöttek be a kistinik. Persze, nem úgy néz ki, de attól agyban még gyerek.

Bár itt lehet nem a kislány a túl érett, hanem a kérdező a gyerekes.

2023. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Köztünk nyolc év van.

Egyáltalán nem biztos, hogy nálatok ez sok lenne, minden eset, és főleg minden ember más. Lehet, hogy kissé koravén típus, mint én voltam anno. Ha amúgy minden másban vonzó volt számodra, egy esélyt szerintem megérdemelt volna. Elvégre csak egy randiról van szó, nem feleségül venni kell. És minden más esetben is ott a lehetőség, hogy szakítás lesz a vége. Kicsit igazságtalan voltál szerintem.

2023. jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
4. És akkor mi van, ha gyerekes vagy éretlen valaki? Imádtok ezzel úgy dobálózni, mintha ez valami gonosz rossz dolog lenne. Persze csak sértegetésképp mondjátok.
2023. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

Nekem elég elképzelhetetlen. Igaz én csak 23 vagyok, fél év múlva végzek a mesterrel. Emlékszem milyen voltam 17 évesen. Nem voltam nagyon éretlen, se nagyon naiv de azért mégiscsak jóformán egy gyerek. A korosztályombam nem voltam éretlen, de én most is azt érzem, hogy semmilyen közös témám nem lenne egy 17 évessel. Hetero vagyok, se romantikus értelemben nem tudnék egy ennyi idős fiúval mit kezdeni és egy ennyi idős lánnyal se hiszem, hogy sok közös témánk lenne, pedig nem vagyok koravén.


Te tudod, de én nem mennék bele.

2023. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez, hogy nem lenne témátok? Ezt sosem értem. A koron kívül annyi más határozza még ezt meg.


Meg akkor ezek szerint olyanok mondják ezt, akik konkrétan nem is ismernek és nem is beszélnek rendszeresen olyan korúakkal, amikbe tartozóakról írnak ilyeneket.

2023. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sok!
2023. júl. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minden korban vèszes, pláne ha az egyik még csak egy gimnazista gyerek.
2023. júl. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!