Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 és fél éves lány vagyok. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 és fél éves lány vagyok. A fiú, aki tetszik nekem másfél évvel fiatalabb. Ebben a korban sok ez a különbség?

Figyelt kérdés

Tudom, függ sok mindentől, de úgy átlagban...

Lenne értelme bepróbálkoznom? :)



2013. jan. 23. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
*Szerintem* még belefér.
2013. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem belefér, de én nem mernék próbálkozni...
2013. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet próbálni!
2013. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lehet próbálni.

Van egy srác, hatodikos volt amikor összejött a 8-os barátnőjével, azt hiszem 1,5 évig voltak együtt.

2013. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Mennek a zöld pacsik:)
2013. jan. 23. 21:51
 6/13 A kérdező kommentje:
2. Miért nem? :)
2013. jan. 23. 21:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Belefér! Nyugodtan meg lehet próbálni, a srác orulni fog :)
2013. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Első barátnőmmel 14 évesen jöttem össze, ő akkor volt 16. Simán belefér, 2 évig együtt voltunk.
2013. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már fiatalabb barátom :)Szerintem meg kell próbálni :)


Az már cikisebb, hogy nekem egy 7.-es jön be.. :D én 10.-es vagyok.. :) De úgysem fogok próbálkozni....mégiscsak...értitek.


16L

2013. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát ha mind a ketten elég érettek vagytok a korotokhoz képest, sőt ha a fiú a kora ellenére idősebbnek néz ki nálad akkor ez nem fogja kivágni az embereknél a biztosítékot, mert ugye ha mások véleménye nem érdekelne fel se tetted volna a kérdést, mert te szeretnél bepróbálkozni, de esetleg félsz attól, hogy mások mit szólnak ehhez. És ha most nagyot tévedtem akkor ennek a kérdésnek a kiírását egyáltalán nem értem. :D Ja meg, hogy bepróbálkozni... Konkrétan randira hívod? Nem csak ott körülötte kéne tenni a buta szöszit, hogy felfigyeljen rád? Nem értek ám hozzá, de a srácok érdeklődését 2 dolog kelti fel. 1. a nemi megkülönböztető jegyek kihangsúlyozása, ami mellé kevés ész való, 2. a közös érdeklődési kör, az azonos hullámhossz, ami ha nincs meg még mindig ott az 1. pont. :D
2013. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!