Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ilyen egyszerű kérdésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen egyszerű kérdésre miért olyan nehéz válaszolni?

Figyelt kérdés

Ő ír rám mi újság velem. Válaszolok. Kérdezem ő hogy van milyen volt a hétvégéje? Ezekre semmi válasz. Csak arra amit én írtam. Este újra megkérdeztem hogy van, megnézi, azóta semmi válasz.

Ezt komolyan nem értem. Nem kell regényt írni.


2023. júl. 4. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled. Velem is csinálta ezt valaki. Ilyenkor hagyni kell az egészet, minek.
2023. júl. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Lehet hogy történt valami ami nyomasztja pl a hétvégén, és nem tudja hogy mondja el.
2023. júl. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2: érthető, ha bántja valami, de akkor a másik mit tehet? Tegyünk úgy, hogy nem történt semmi, beszélgessünk másról? Miért nem lehet annyit írni, hogy "semmi különös". Meg se kéne semmit sem magyarázni, és rögtön lehet továbblépni. Nem értem ezt a logikát. Manipulatívnak érzem.
2023. júl. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Én akkor vagyok ilyen ha bajom van de nem akarok róla beszélni. A másik azért érdekel és jó lenne az is ha beszélgetnénk, elterelné a figyelmem de ha csak annyit ír pluszban hogy velem mi van arra nem válaszolok. Duh, írjon valamit amiről tudunk beszélni. Továbbra is csak kérdezi mi van velem, jajj ne már. Elolvasom de nem fogok válaszolni és még kicsit morcossá is tesz, hogy nem veszi észre, hogy erről nem akarok írni mert már megtettem volna az első kérdésnél. Nem a másik hibája csak tőle várnám, hogy kihozzon a rossz passzból.
2023. júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De akkor miért kérdezte mi van velem?? Nem várok regény hosszúságú választ.
2023. júl. 4. 08:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert az érdekli mi van veled. Hazudni nem akar, hogy semmi különös és beszélni róla végképp nem. Dobj fel más témákat neki.
2023. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3 Fel kell dobni más témát, és esetleg később vissza lehet erre is térni. Amúgy mondhatná azt is hogy nem történt semmi, de valószinűleg mondaná is meg nem is. Ezért jobb később beszélni róla, hátha addig elmeri mondani..
2023. júl. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire döcögős a kommunikáció, akkor hagyni kell
2023. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!