Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Sokan szeretnek, tanyasi lét...

Sokan szeretnek, tanyasi lét szakértőinek kiadni magukat ? Viszont mikor pár egyszerű kérdésre sem tudnak válaszolni ? Te tudnál rá válaszolni ?! 1-Tönköly búzát cséplés után hogy tároljátok ?

Figyelt kérdés

2-Melyik lovat érdemes meg venni amelyik partnak felfelé vagy le felé legel ?

3-kacsa , liba hol érzi magát jól a csendes ringó vízben , vagy a mélyebb vízben ahol tótágast áll a csőre nem éri "meder " alját ?



2022. nov. 9. 17:35
A kérdező szavazást indított:
Azt se tudom miről van szó
Helyes választ tudom
Nem is tudtam hogy ezek számítanak
17 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
86%

1) Tönkölybúza tárolása: [link]

2-3) Nem is tudtam, hogy ezek számítanak.

2022. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
100%

1 - ott ahol nem férnek hozzá a kártevők, lehetőleg hordóban vagy zsákban. Mondjuk attól is függ, hogy takarmánybúza vagy sem.

2 - nem igazán értem, de szerintem amelyik a partnak felfelé legel, mert ott homogénebb a fú.

3 - a mélyebb vízben

2022. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
63%
A tönkölybúzát nem cséplik, hanem hántolják.
2022. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
81%

1. Fogalmam sincs, a tsz dolgozik a földünkön, mi csak megyünk nyár végén zsákolni a búzát, meg ősszel a kukoricát.

2-3. Ne kérdezz hülyeséget.

2022. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:

3-as mondja helyesen a tönkölybúzát tisztelt elvtársak hántolják mert kettős burokban van !

Után ugyan úgy kell tárolni mint más szemesterményt !

Másik két kérdés még várja a helyes eredményét .

2022. nov. 9. 18:55
 6/78 anonim ***** válasza:
81%
De ha már tudod, miért kérdezel? Én szeretem a tanyasi embereket, de nem vet rájuk jó fényt, amikor valaki tanyasinak vallja magát, de nem tudja értelmezni, mire való ez az oldal. Ez nem a kvízklub.
2022. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 A kérdező kommentje:

6-os a kígyóban is meg van a mérge ellen anyaga mert akkor megölné saját mérge !

Az egész kérdés azért fogalmozódott meg bennem mert sokan kiadják magukat "szakértőnak" és még egyszerű paraszti életről fogalmuk sincs mert hát az Isten adta magyar paraszt ember a világon mindenhez értett !

2022. nov. 9. 19:08
 8/78 anonim ***** válasza:
69%
Azért megnézném, hogy az istenadta parasztember a műszaki fordításhoz vagy a programozáshoz mennyire értett. Ja, az már nem tartozik bele a világon mindenbe, mi? :D
2022. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
81%
Utálom amikor az isten sgge lyukának gondolják a paraszt embereket, holott a paraszt ugyanúgy sehol nem lenne a 21.szazadban mások nélkül, mint mások, a paraszt nélkül. Az is csak egy munka.
2022. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
93%
Az teljesen mindegy, a ló milyen irányban akar legelni, ez csak babona
2022. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!