Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok, járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok, járnátok olyan férfival, aki drogozik, volt börtönben, pszichiáter által diagnosztizált borderline, nárcisztikus és disszociativ tüneteket is mutat?

Figyelt kérdés
Mellette diplomás, rendes állással, intelligens és kedves. Börtönben garázdaság és a drogok miatt volt többször, de mindig kisebb időre.

2023. júl. 9. 13:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%

Igazából, ha nő lennék akkor erre a kérdésre a tökéletes válaszom az lenne, hogy:


"Ez minden vágyam..."


Ebből persze sejtheted..

2023. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Röviden és tömören: NEM!
2023. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom idősebb, jómódú, 40-45 -ös faszi, minimum középvezetői pozícióval. Egyszer én is beleszerettem egy hasonlóba, hááát ő nagyon nem volt kedves velem 😂
2023. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ő 30, én 24. Nekem ,, csak" simán borderlineom van.
2023. júl. 9. 13:25
 5/25 anonim ***** válasza:
10%

Ha jól néz ki a nőknek mindegy, hogy gyilkos, bedofil, kábítószerfüggő..."csak nézzen ki jól, mert hát egyszer adtam esélyét egy olyannak aki nem volt az esetem és szörnyű volt"....

A nő akivel vagyok neki az arabok jönnek be, és tegnap kérdeztem tőle, hogy nem gáz egy kicsit, hogy azok akik neked bejönnek, nagyobb eséllyel terroristák és felelősek, vagy felelősek lesznek emberek haláláért?

Hát leszarja, a lényeg, hogy az arabok jól néznek ki...

Ugyanez van ha pedofil vagy gyilkos lenne, nem érdekelnék őket...mert hát jól néz ki...

2023. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Már külön-külön is az lenne a felsorolt okok miatt, nemhogy még így együtt.
2023. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

#5


Látod az ilyenek miatt színes a világ, hogy ennyire mások egyes emberek meglátásai. Még egyes emberek a valóságban élnek addig másoknak durva tévképzetei vannak.. (Most is jelen esetben rád gondolok, mert szerintem segítség nélkül ennyi baromságot összehordani máshogy nem lehet.)

2023. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem.

Az más kérdés, hogy pl az ismerkedés során ezek mennyire derülnek ki.

2023. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Sunshinedoll ***** válasza:
66%
Nem.
2023. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

5

Te vonzódsz a nőkhöz? Mert ha ilyen rossz véleménnyel vagy róluk, mégis vonzódsz hozzájuk, akkor pontosan ugyanolyan felszínes vagy, mint amilyennek a nőket próbálod beállítani. Persze más, ha homi vagy...

2023. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!