Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok, járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok, járnátok olyan férfival, aki drogozik, volt börtönben, pszichiáter által diagnosztizált borderline, nárcisztikus és disszociativ tüneteket is mutat?

Figyelt kérdés
Mellette diplomás, rendes állással, intelligens és kedves. Börtönben garázdaság és a drogok miatt volt többször, de mindig kisebb időre.

2023. júl. 9. 13:12
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
53%

én intravénás herojn függő vagyoik

jártok velem?

inkább ne mert nem akarok másoknak bajt okozni :)

2023. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Igen
2023. aug. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
67%
Szóba sem állnék vele,mert az ilyen pszichésen nem normális S kiszámíthatatlan.
dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Azóta minden kapcsolatot megszakítottam vele, igaz, amit az utolsó írt. Kiderült, hogy a fél élete hazugság, a romák csicskája volt, bántalmazta az exeit ( engem ,, csak " smsben fenyegetett meg, amikor szembesítettem/rájött hogy tudom már, milyen ember ), kiskorú lány futtatásánál segédkezett, és egy pizzázóból fizetés nélkül távozott, más emberektől pedig kéregetett. Ez az enber egy katasztrofàlis roncs, nem értem, ilyenek hogy lehetnek szabad lábon.
dec. 5. 19:08
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen sajnos, persze kapcsi alatt derült ki,mert míg el nem bírt elcsábítani hazudott. Aztán szépen lassan elárulta magát. Azonnal ott hagytam, gondolj bele ha az éppen fogyasztott drog hatására úgy kattan az agya, H kioltja az életed,vagy szeretteidé... Azonnal szabadulni az ilyentől S távol tartani, semmit nem hinni el neki!
ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!