Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi utáni ghostingot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi utáni ghostingot hogyan kezeled?

Figyelt kérdés

Volt egy randid és annyira pocsék a számodra nem volt,várnád a folytatást,de a másik nem ír/nem válaszol az üzenetekre?

Hogyan reagálsz?

Megirnad neki hogy ez gerinctelen dolog volt a részéről?

Ha utcán véletlenül osszefutnatok akkor hogyan reagálnál?



2023. júl. 9. 20:49
 1/6 Leclerc ***** válasza:
100%
Tisztában vagyok vele, hogy ez milyen rossz érzés tud lenni. De a legjobb amit tehetsz, hogy emelt fővel hagyod elmenni! Ennél csak kínosabb, és gázabb megoldások vannak, mint pl amiket írtál. Pont azért vált szokássá a ghostingolás, mert egyesek, nem bírják elviselni a nemet. Helyette nekiállnak megmagyarázni, hogy az miért nem jó döntés. Ő így döntött és kész, fogadd el.
2023. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Így van, rengeteg az elmebeteg, aki nem ért a nemből. Nőként ezt én is tapasztaltam sajnos, persze kivételek mindig is akadtak. A randikon általában jól le tudom szűrni, ki hogyan viselné az elutasítást, bár ha nem jön be valaki, eleve nem is bíztatom, olyankor a csók is kizárva.


Ha nekiállsz leüvölteni a fejét, neked mitől lesz jobb??

2023. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Telibefosom a dolgot.
2023. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy jobban erezned magad, ha elmondana, hogy nagyon kedves vagy, meg minden, de keptelen vonzalmat erezni irantad. Konnyebb haragudni ra, mint egy nem kivanatos szarnak erezni magad.
2023. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy...nem érdekelne, pláne egy tali után. Az utcán ha köszönne Én is köszönnék és ennyi.
2023. júl. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobban esne, ha elmondaná, hogy nem tetszettél neki a randin? Ha nem jelentkezik, el kell fogadni, nem szabad írogatni neki.
2023. júl. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!