Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetett az a baj, hogy picit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetett az a baj, hogy picit megizzadtam?

Figyelt kérdés

Voltam randizni egy fiúval még a múlt héten és sajnos mint utólag kiderült olyan ruhába mentem amibe beleizzadtam picit és lehet, hogy kellemetlen szagom volt emiatt. Utaztam vonattal, aztán busszal Pesten, útba ejtettem egy mosdót is, ahol szintén meleg volt és míg bent ültem 5-10 percet picit verejtékeztem, sajnos és mire megérkeztem a randira nem volt makulátlan az illatom.


Ez elvehette a srác kedvét? (Beszélgetünk azóta is, de nem tűnik annyira lelkesnek a srác mint tali előtt...)


23/N



2023. júl. 15. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Férfiaknal ez nem számít ennyire , ameddig nincs olyan szagod mint egy hal piacnak. Plane h mint a nok tulnyomo szazalekanak meg ha izzodtok is vattacukor illata van, szoval max jobban megehezunk tőle. De semmifel kedvet nem vesz el semmitol. Keresd mashol a problema nyitjat.
2023. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
2 Beszélj a magad nevében. Engem nagyon lelomboz egy izzadtság szagú nő.
2023. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elvenné a kedvem....
2023. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez fordítva vette már el a kedvem, igaz, nő vagyok és meleg volt, nem tehet róla, de én sem, hogy elment a kedvem.

Jókora izzadságfolt volt az ingen a hónaljánál és a hátán is.

2023. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ha érezném a kellemetlen szagot, akkor igen.

legközelebb vidd magaddal parfümöt...

2023. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a nyári randik hátránya, és tényleg lehet kellemetlen
2023. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!