Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme rámenősnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme rámenősnek lenni?

Figyelt kérdés

Találtam egy fiút, hiper intelligens és kedves, ritkán van, hogy ennyire bejön valaki (kétévente egyszer). Szerintem én is tetszem neki, viszont nem nagyon ismerjük egymást és csak ritkán találkozunk. Valahogy rákattant az agyam, hogy nekem ez a fiú kéne, és ha találkozunk tutira olyan zavarban leszek, hogy nem leszek normális. Most nem tudom, mit csináljak, keressem meg álproblémákkal, hogy segítsen nekem, vagy várjam ki az alkalmat inkább amikor egyébként is találkoznánk? Mert ha megkeresem, akkor lehet, hogy csak égetem magam, ha kivárom akkor meg lehet, hogy már elszalasztom a dolgot.

Köszi


23/l


2011. okt. 8. 00:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miből derült ki ,hogy "hiper intelligens"?
2011. okt. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
a munkájából, meg abból amit elért eddig
2011. okt. 8. 00:20
 3/18 anonim ***** válasza:

Mi a munkája?


Atomfizkus, vagy agysebész?

2011. okt. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

*


Atomfizikus

2011. okt. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
inkább az atomfizikushoz közelít
2011. okt. 8. 00:22
 6/18 anonim ***** válasza:

Akkor mérnök gondolom.


Azért leírhatnád ,hogy mi a munkája.


Akkor tudnék segíteni.

2011. okt. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem a munkától függ szerintem
2011. okt. 8. 00:26
 8/18 anonim ***** válasza:

De igen. :)


Nem is hinnéd mennyire.

2011. okt. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, kreatív fiú, nem lehet ráhúzni egy foglalkozás sablont, legalábbis nekem ez jött le
2011. okt. 8. 00:32
 10/18 anonim ***** válasza:
pfff....
2011. okt. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!