Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinted van értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted van értelme a távkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
van egy csaj akivel facebookon ismerkedtünk össze, nagyon jól néz ki, de 100km-re lakunk egymástól...
2011. szept. 8. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ebbe a csapdába én is beleestem már...De mi nagyon jól meg is értettük egymást, minden nap beszéltünk stb...de nem ez a lényeg hanem az hogy nincs értelme a távkapcsnak mert csak rosszabb lesz. Persze beszélgetni lehet de kapcsolat az nem oké...
2011. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Haveromnak bejött , lassan összeköltözik a barátnőjével már több mint 2 éve együtt vannak.De ismerek pár ellenpéldát is.
2011. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
max ha élőbe kapcsolatot nem tudsz összehozni...de nincs sok
2011. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
egyébként 17/f
2011. szept. 8. 19:32
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sincs, főleg nem 17 évesen.
2011. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem távolságtól függ. Hanem attól mennyire szeretitek egymást.
2011. szept. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem 17 évesen hosszabb távon nem működik, mert az ember fia/lánya eljár bulizni, ismerkedik új emberekkel. A mai 17 évesek még ha nem távkapcsolatban élnek is úgy váltogatják a párjukat mint más az alsógatyát.

Tisztelet a kivételnek.

2011. szept. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 sztbali ***** válasza:
89%
A távkapcsolatok nagy része nem működik. szerintem nincs sok értelme.
2011. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ertelme. Ha belegondolsz, mit szeretsz meg masikban? A lelket? Ugyan. Barmit irhat a kepernyo elott. Es van ideje szerkeszteni is, ha e-mailrol van szo. Nem erzed az illatat, nem tudod megerinteni, nem tudod, hogy valoban annyira vonzodnal-e hozza eloben is. Amikor otthon egyedul van az ember sokkal felszabadultabb tud lenni, de ez nem azt jelenti, hogy ez az igazi enje, mert lehet, hogy eloben egy szot se tudnatok valtani egymassal. Ez csak egy illuzio. Jo az erzes, hogy valaki gondol rad ott a tavolban es sokan osszetevesztik a szerelemmel.
2011. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Most én is távkapcsolatban élek, "csak" én pár száz km távolságban azt mondom neked hogy nem működik ha az egyik fél nem akar annyit kommunikálni mint a másik. Egyébként 17 évesen ne vágd el magadat azzal hogy olyanra vársz akivel előbb vagy utóbb tudod hogy szétmentek. Keresgélj a közeledben én azt mondom.
2011. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!