Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akivel kb december...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel kb december óta beszélgetek, majdnem napi szinten, vajon csak barátok vagyunk vagy lehet belőle több is?

Figyelt kérdés
Februárban volt egy “randi” féleségünk, a szulinapjan be ültünk enni valahova, de neki azután elvettek a jogsijat 2 hónapra. Akkor mondta többször is hogy ha visszakapja akkor beülunk meg valahova, de azóta semmi

2023. júl. 27. 18:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Eddig minden nap találkoztunk, mert egy helyen dolgoztunk de kb egy hónapja ő már elment. Én akkor mondtam neki hogy sajnálom hogy nem tudtunk elmenni együtt valahova de azt mondta hogy ne idegeskedjek mert lesz meg alkalom
2023. júl. 27. 18:44
 2/13 A kérdező kommentje:
Kb 1,5 éve ért véget egy 5 éves kapcsolata, azóta tudom hogy nem nagyon bízik a nőknek, mert a barátnője megcsalta ot
2023. júl. 27. 18:45
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Akkor lenne belole tobb, ha o szeretne tobbet. De nem o nem akar.
2023. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha akarta volna már rég lett volna randi.Ez nagyon sok idő, felejsd el.
2023. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mielott elvettek volna a jogosítványát februárban, előtte olyan cukin beszélt velem, meg hogy milyen jól eggyezunk, meg vicceltunk is az eskuvovel, de aztán nem tudom mi tortent
2023. júl. 27. 19:08
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? 15?Ezek nem érvek mellette, hogy cukin beszélt, meg viccelődött az esküvővel
2023. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát a jogsit nem szokták csak úgy a semmiért elvenni. Biztos, hogy jó választás lenne az a srác? :D
2023. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én 26, o 27. Nagyon rendes srác, nem az a nőcsábász, de nem tudom hogy o mit gondolhat rólam
2023. júl. 27. 19:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, veszett ügy.
2023. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert autó nélkül nem lehet randizni? Főleg ha amúgy is találkoztok. Egyébként meg a jogsit nem azért szokták elvenni mert valaki nőcsábász. Ezen is gondolkozz el mielőtt belehabarodsz. (Gyorshajtás; pl 50 helyett 110, ittas vezetés, baleset okozás, súlyos szabálysértés, stb)
2023. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!